Roksana Węgiel - nowa piosenka Lay Lowa, sesja do okładki singla
Borys Synak

Skandal na Eurowizji 2019! Organizatorzy źle potraktowali Roksanę Węgiel! "Zepchnięta na margines"

Roksana Węgiel - nowa piosenka Lay Lowa, sesja do okładki singla
Borys Synak

Wielki finał tegorocznej Eurowizji już w sobotę, 18 maja. Polacy liczą na udział polskiej grupy Tulia, a także na występ Roksany Węgiel na scenie. Dopiero po 1. półfinale dowiemy się, czy Tulia pojawi się podczas finału Eurowizji, za to już teraz wiemy, że Roksany Węgiel tam nie zobaczymy. Dlaczego? Przeczytajcie poniżej!

Roksana Węgiel nie wystąpi podczas finału Eurowizji

Roksana Węgiel jest zwyciężczynią Eurowizji Junior 2018, więc wydawało się oczywiste, że nie może jej zabraknąć podczas finału tegorocznego Konkursu Piosenki. Niestety, właśnie wyszło na jaw, że młodą wokalistkę będzie można podziwiać wyłącznie podczas 1. półfinału Eurowizji. Jak się okazuje, Roksana Węgiel wraca do Polski już w środę. 

Na scenie zobaczymy jedynie fragmenty występu występu Roksany Węgiel, która wykona utwór "Anyone I want to be" i udzieli wywiadu w Green Roomie. Już teraz przećwiczono rozmowę z nią, natomiast podczas prób do występu młoda artystka nie pojawiła się i została zastąpiona przez statystkę. 

Niestety sam udział Roksany zepchnięty jest na margines i raczej nie przysłuży się promocji konkursu juniorów. Sama Roksana zresztą na tej próbie się nie pojawiła – zastępowała ją statystka.  - czytam na dzienniku eurowizyjnym.

Żałujecie, że Roksana została potraktowana w ten sposób? Trzymacie kciuki za Tulię?

 

Roksana Węgiel wystąpi tylko podczas 1. półfinału Eurowizji

Roksana Węgiel jedzie na Eurowizje
East News

Młoda artystka nie wystąpi podczas finału Eurowizji

Jak zmieniła się Roksana Węgiel? Zdjęcia z przeszłości

 

Więcej na temat Eurowizja Roksana Węgiel
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23