Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
beck.jpg
Newsy

Skandal: chcą wycofać kampanię Beckhama

Jaki jest powód?

Wielka Brytania chce ocenzurować kolejną kampanię i to kolejną tej samej marki. Niedawno pisaliśmy o „niedożywionej” modelce w reklamie MARNI dla H&M. Teraz skandal wybuchł wokół dobrze już znanej każdemu kampanii bielizny H&M z Davidem Beckhamem.

Brytyjski urząd ds. standardów w reklamie (Advertising Standards Authority) dostał wiele skarg uznających reklamę za obraźliwą, wyzywającą i nieodpowiednią dla dzieci. Brytyjczycy chcą tym samym zakazać dalszego rozpowszechniania reklamy w magazynach. Proces zaczęli chyba zbyt późno, gdyż zdjęcia z roznegliżowanym słynnym piłkarzem zdążyło zobaczyć miliony dzieci na całym świecie.

Całe szczęście, że urząd odrzucił zarzuty tłumacząc, że reklama promuje bieliznę i „nagość” jest tam uzasadniona. Czekamy na kolejne procesy. Ciekawe czy będą coraz bardziej absurdalne?


jm
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Zuzanna Bijoch jako Indianka
W wiosennej kampanii popularnej marki

Zuzanna Bijoch zaliczyła kolejną kampanię! Młoda Polka wystąpiła w wiosenno-letniej reklamie francuskiej marki Paul & Joe . Top modelka wystąpiła w stylizacji na rodowitą Amerykankę. Ciekawa i tajemnicza uroda Zuzanny doskonale wpasowała się w indiański klimat sesji. Ponadto w nadchodzącym sezonie  będziemy mogli oglądać Polkę w kampaniach Valentino i Trussardi . Dlatego, to że Zuzanna Bijoch , aktualnie zajmuje 15. miejsce w rankingu Models.com , to tylko kwestia czasu. Wróżymy, że bardzo szybko wskoczy na jeszcze wyższe miejsce. Gratulujemy! jm

Robert Lewandowski
East News
Newsy
Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne

Robert Lewandowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Ostatnio jego dobra passa wciąż trwa i można mieć niemal wrażenie, że „wyskakuje z lodówki” - jest bowiem wszędzie, na niemal każdym billboardzie i w reklamie telewizyjnej. Nic dziwnego - stawki, które otrzymuje za udział w kampaniach reklamowych są wyjątkowo kuszące! Ile zarabia Robert Lewandowski?   Robert Lewandowski mocno się ceni   Robert Lewandowski występował już w kampaniach Huawei, Coca-Cola, Gilette czy Head & Shoulders. Okazuje się, że występy w reklamach są dla Roberta Lewandowskiego bardzo opłacalne. Jak informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz sportowy, na swoim blogu na se.pl, piłkarz zarabia nawet kilka milionów złotych na jednej reklamie!   - Minimalna stawka za którą Lewandowski zgodzi się zagrać w reklamie to milion złotych. Oferty poniżej nie są rozpatrywane. Najczęściej jednak to więcej niż milion złotych, a widełki u RL są bardzo szerokie: w zależności od zasięgu geograficznego kampanii (Polska/zagranica), intensywności kampanii, zakresu obowiązków Lewandowskiego i kilku innych czynników to od miliona złotych do… miliona euro - czytamy na blogu Koźmińskiego.   A to nie wszystko. Czasem Robert Lewandowski za udział w reklamie otrzymuje bardzo dużą zniżkę na dany produkt. Tak było w przypadku apartamentu w warszawskim budynku Złota 44. Za udział w reklamie firmy piłkarz mógł zapłacić za mieszkanie znacznie mniej niż wynosiła cena rynkowa.   Zobacz:  Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!   Przeczytaj też:  Ten gest Roberta Lewandowskiego fani zapamiętają na długo!   Robert Lewandowski zarabia miliony złotych za udział w reklamach   Nic dziwnego, że Lewy tak często występuje w kampaniach...

ONS
Newsy
Wojewódzki wyśmiał Dereszowską za udział w reklamie
Chociaż sam reklamuje telefonię komórkową

Gwiazdy coraz częściej reklamują konkretne produkty, które zapewniają im ocieplanie wizerunku w środowisku nabywców docelowych marek, a przy okazji mogą na tym zarobić "dodatkowe" pieniądze. Ostatnio w reklamie drogiej pościeli dziecięcej udział wzięła Anna Dereszowska. Zobacz: Dereszowska reklamuje pościel dla dzieci Format kampanii promocyjnej nie spodobał się Kubie Wojewódzkiemu , który na łamach tygodnika "Polityka" wyśmiał całą sprawę. - Anna Dereszowska ma wszelkie predyspozycje, by być gwiazdą. Ma też predyspozycje, by gwiazdą nie być. I niestety często z nich korzysta . Aktorka została ostatnio twarzą pościeli dla dzieci Feretti. Oczywiście. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Ale jak się obudzisz, to może być już za późno . Chyba Wojewódzkiego znowu poniosło. Udział w reklamie produktów dla niemowląt nie jest chyba niczym gorszym od kontraktu z siecią telefonii komórkowej. Warto też podkreślić, że Dereszowska w spocie nie biega po lesie jak opętana. Bierzecie na poważnie słowa człowieka, który ostatnio stwierdził, że "Górniak i Kozidrak mogą Honey czyścić buty" ? Przypomnijmy reklamę Kuby:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner