Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska we wzruszającym wpisie o stanie zdrowia siostrzenicy. Jest lepiej? Zobaczcie tylko to zdjęcie z Vanessą!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska poinformowała fanów o stanie zdrowia swojej siostrzenicy, Vanessy. W ostatnich dniach trenerka pisała, że jej rodzina przechodzi trudne chwile. U córki jej siostry zdiagnozowano guza mózgu, który musiał zostać usunięty. Dziewczynka jest już po operacji, a jej stan zdrowia poprawia się.

Jak poinformowała Ewa Chodakowska, zmiana okazała się niezłośliwa. Vanessę czeka teraz długa rekonwalescencja, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Trenerka podziękowała za wsparcie swoim fankom, które w tych trudnych chwilach bardzo wspierały swoją idolkę, zamieszczając na jej profilach na Facebooku i Instagramie mnóstwo ciepłych wpisów.

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska przeżywa trudny czas: "Czwarta doba po operacji wycięcia guza mózgu". W końcu zdradziła, co się stało!

Jestescie nieocenione!! Wasze wsparcie ma mega moc!! Tyle ciepła, wrażliwości, miłości dawno nie dostałam.. Dziękujemy za modlitwę za dojrzałość!! Za zrozumienie..

Wszystko idzie w dobrą stronę.. Zmiana w pierwszych wynikach badań - jak juz pisałam - okazała sie niezłośliwa, dzięki temu nadawała sie do operacji.. Tylko dostęp do niej był niełatwy - dlatego okres rekonwalescencji jest znacznie wydłużony..

Jednak Vaneska regeneruje sie jak prawdziwy sportowiec Wstaje już z łóżka, spaceruje, nabiera sił, jest cierpliwa i bardzo optymistyczna  cała Vani

Przed nami mnóstwo wspaniałych projektów.. dlatego nie moge sie doczekac kiedy bede mogła ją ze soba porwać. Mam wrażenie, ze to ja w całej tej sytuacji jestem niecierpliwa, ale juz z uśmiechem na ustach  (pisownia oryginalna - przypis red.) - napisała Ewa Chodakowska na swoim profilu.

Vanessie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Polecamy: Grasiczak: nowotwór, który rzadko daje objawy

 

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie z siostrzenicą Vanessą, która przeszła operację wycięcia guza mózgu.

Ewa Chodakowska
Faceoook

Trenerka i jej rodzina mają za sobą trudne chwile. Na szczęście wszystko idzie w dobrą stronę!

Ewa Chodakowska

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12