SiStars powraca na scenę

To już 6 lat od kiedy zespół Sistars zawiesił działalność artystyczną. Po ogromie sukcesów na polskiej scenie muzycznej i próbach zaistnienia na zagranicznych rynkach, grupa postanowiła się reaktywować. Nie będzie to jednorazowy powrót na scenę. Siostry Przybysz obiecują fanom dłuższą współpracę.

Do comebacku zespół skłonił zeszłoroczny jubileuszowy koncert na Warsaw Orange Festival, który miał być tylko chwilowym przedsięwzięciem dla fanów. Próby do koncertu oraz sam koncert okazały się jednak ogromnym sukcesem i odbiły się dużym echem wśród publiczności. Po tym wydarzeniu grupa zaczęła myśleć nad ponownym wydaniem płyty w starym składzie.

Zanim płyta się ukaże, fanom Sistars przyjdzie trochę poczekać. Członkowie zespołu obecnie realizują swoje solowe projekty, które muszą doprowadzić do końca, a Paulina i Natalia niedawno zostały mamami. Management grupy zapewnia jednak, że w międzyczasie zespół ruszy w trasę koncertową po Polsce i nagra nowy singiel, zapowiedź nadchodzącej płyty.

Z powrotami zespołów bywało różnie. Ciekawe czy Sistars podzieli losy Spice Girls, które na rocznej trasie koncertowej zarobiło tyle co w ciągu kilku lat działalności?

Oficjalne wideo podsumowujące dotychczasową karierę SiStars: