Kazadi z siostrą w neonach

Siostry Patricia i Victoria Kazadi planują wspólny biznes! Wiemy, jaki

Kazadi z siostrą w neonach

W show TVP2 "Dance, dance, dance" Patricia Kazadi i jej o 13 lat młodsza siostra Victoria idą jak burza! Dziewczyny z odcinka na odcinek są w coraz lepszej formie i wykonaniem choreografii zachwycają jurorów. Ale udział w programie to dopiero początek ich współpracy. Jak dowiedziało się "Party", dziewczyny planują połączyć siły i stworzyć wspólny biznes. Jaki?

Wspólny biznes sióstr Kazadi

W rozmowie z "Party" Patricia Kazadi zdradziła, że dla niej program jest nie tylko świetną przygodą. Dzięki temu, że występuje w nim razem z siostrą Victorią ich relacje bardzo się zacieśniły.

Ten program jest błogosławieństwem. Wreszcie mam z Victoria taki kontakt, o jaki zabiegałam latami. Widujemy się codziennie. Dzięki temu na sali treningowej przekonałam się, jak wspaniałego mam w niej kompana. Wspieramy się, dajemy sobie siłę, motywujemy wzajemnie. Nikt tak jak Victoria nie potrafi postawić mnie do pionu, a podobno to ja jestem starszą siostrą - powiedziała "Party" wokalistka.

Siostry Kazadi nie ukrywają, że "Dance, dance, dance" to dopiero początek ich wspólnej medialnej przygody. Tworzą zgrany duet i chcą to przełożyć na wspólny biznes. A Victoria wcale nie zamierza rywalizować ze starszą siostrą. Przeciwnie!

W duecie jesteśmy nie do pokonania - mówi Victoria Kazadi.

Dziewczyny po programie chcą kontynuować swoją przygodę z tańcem. Zwłaszcza, że obie złapały bakcyla i chcą się dalej szkolić pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Nawet sama Ida Nowakowska zaproponowała im konsultacje i indywidualne treningi.

Może niebawem uda się nam zorganizować dla dzieciaków muzyczko-taneczny camp sióstr Kazadi – zdradzają dziewczyny.

Zobacz także: "Torby Kazadi". Dlaczego uczestnicy "Dance, dance, dance" nazywają tak siostry Kazadi?

Chcesz dowiedzieć się więcej o relacjach dziewczyn i ich wspólnych planach? Przeczytasz w nowym "Party".

Marcowy numer "Party" z Weroniką Rosati na okładce

Siostry Kazadi walczą o wygraną w "Dance, dance, dance".

Instagram

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27