Małgorzata Kożuchowska dostaje więcej ról po porodzie

Małgorzata Kożuchowska po zamachach w Paryżu przeżyła chwile grozy! Co się stało?

Małgorzata Kożuchowska dostaje więcej ról po porodzie

Małgorzata Kożuchowska bardzo mocno przeżyła zamachy w Paryżu. Aktorka niepokoiła się o swoją młodszą siostrę, która tam mieszka...

Kożuchowska bała się o siostrę

Piątek 13 listopada na długo zapisał się w pamięci wielu osób na całym świecie. Zwłaszcza tych, którzy mieszkają w Paryżu oraz ich rodzin. Okazuje się, że w stolicy Francji mieszka młodsza siostra Małgorzaty Kożuchowskiej. Jak podaje "Dobry tydzień", gdy w mediach zaczęły pojawiać się informacje o masakrze w Paryżu, aktorka bardzo się zdenerwowała i od razu chwyciła za telefon.

"Chciała jak najszybciej skontaktować się ze swoją młodszą siostrą Majką, która tam mieszka. Niestety, uniemożliwiało jej to przeciążenie w sieciach komórkowych. Po wielu próbach, dopiero późno w nocy udało się jej dodzwonić do siostry. Kiedy dowiedziała się, że ona i jej rodzina są bezpieczni, gwiazda odetchnęła z ulgą" - donosi "Dobry tydzień".

Jako najstarsza siostra, Małgosia czuje się odpowiedzialna za swoje siostry, a zwłaszcza za temperamentną Majkę. Jej siostra najpierw mieszkała w Londynie, gdzie skończyła studia i została tłumaczem, później przeprowadziła się do Francji, gdzie studiuje francuski, pracuje jako nauczyciel angielskiego i pisze artykuły. Małgosia jest z niej bardzo dumna, ale teraz boi się o nią, bo Paryż wciąż narażony jest na niebezpieczeństwo. Dzień po zamachach, aktorka umieściła na Facebooku emocjonalny wpis:

Szok, żal, gniew i strach! I bezradność. Modlę się za tych, którzy zginęli i za ich rodziny. Nie chcę przyglądać się tej tragedii bezczynnie. Przecież każdy z nas mógłby tam być.

Posted by Małgorzata Kożuchowska on 13 listopada 2015

Małgorzata Kożuchowska na premierze Listów do M. 2

Małgorzata Kożuchowska w bluzie z pióram i sukience z dziurą na boku
ONS

Małgorzata Kożuchowska z synem Jasiem

Małgorzata Kożuchowska w ciemnych okularach z synem na rękach idzie ulicą

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22