Marcus W. - chłopak Magdaleny Żuk zdjęcia

Jest oświadczenie prokuratury w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Komentuje je siostra Polki!

Marcus W. - chłopak Magdaleny Żuk zdjęcia

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała oświadczenie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Przypominamy, że Polka 30 kwietnia zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w szpitalu w Hurghadzie. Czy komunikat prokuratury wyjaśnia przyczyny śmierci Polki? 

ZOBACZ: Rutkowski o Żuk: "Nie doszło do handlu ludźmi, ani do mordu rytualnego". Są NOWE nagrania z Magdą Żuk z Egiptu!

 

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk. Jest oświadczenie prokuratury

Okazuje się, że choć od śmierci Magdaleny Żuk minęły prawie dwa miesiące, Prokuratura w Jeleniej Górze wciąż nie otrzymała dokumentacji medycznej przetłumaczonej na język polski. W oświadczeniu, które na swoim profilu na Facebooku, opublikowała siostra Magdaleny, czytamy: 

"Dopiero po zapoznaniu się z tłumaczeniem ww. dokumentów będzie można ocenić, czy stanowią one realizację wszystkich wniosków o pomoc prawną, a jeżeli tak, zostaną one przekazane biegłym z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którzy zapoznają się z nimi przed wydaniem opinii z sekcji zwłok Magdaleny Ż. przeprowadzonej w Polsce”

W trakcie śledztwa przesłuchano 100 świadków, trwa zabezpieczenie materiałów elektronicznych oraz tłumaczenie dokumentów z języka egipskiego. Co pod oświadczeniem prokuratury w sprawie śmierci Żuk napisała jej siostra? "Czyli jeszcze trochę poczekamy", napisała Ania. 

Jeszcze kilka dni temu mówiło się, że wyniki sekcji zwłok poznamy w czerwcu, ale teraz wiele wskazuje na to, że ta sprawa tak szybko nie zostanie wyjaśniona. 

 

ZOBACZ: Siostra Magdy Żuk o Marcusie: "Jest w złym stanie". Zdradza, że jej siostra i Marcus planowali ślub!

 

Jakie są przyczyny śmierci Magdaleny Żuk?

Magdalena Żuk
Facebook

Prokuratura wydawała nowe oświadczenie

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00