Agnieszka Sienkiewicz w cekinach czy Anita Sokołowska w koronkach? Która gwiazda "Przyjaciółek" wyglądała lepiej na TeleKamerach? ZAGŁOSUJ!

Agnieszka Sienkiewicz i Anita Sokołowska zachwyciły swoim wyglądem na Telekamerach 2017. Aktorki pojawiły się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego, gdzie rozdano nagrody przyznawane przez czytelników Tele Tygodnia. Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na czerwonym dywanie wyglądały świetnie, my jednak postanowiliśmy przygotować dla Was pojedynek, w którym możecie wybrać, która stylizacja podoba Wam się bardziej! Cekinowa kreacja Agnieszki Sienkiewicz czy koronkowa sukienka Anity Sokołowskiej? Zapraszamy do głosowania!

 

Agnieszka Sienkiewicz zaprezentowała się w seksownej cekinowej zaprojektowanej przez Mariusza Przybylskiego. Krótką czarno-złotą kreację uzupełniła kopertową torebką, czerwonymi szpilkami i delikatną złotą biżuterią. Look gwiazdy serialu "Przyjaciółki" podkreślił makijaż z czerwonymi ustami w roli głównej. Naszym zdaniem było świetnie!

 

Anita Sokołowska z kolei postawiła na koronki. Aktorka zachwyciła w sukni z prześwitami, która podkreśliła jej idealną figurę. Stylizację gwiazdy "Przyjaciółek" uzupełniły czarne sandałki na wysokiej szpilce i metaliczna torebka - puzderko. Anita Sokołowska podobnie jak Agnieszka Sienkiewicz również zdecydowała się na intensywny, czerwony kolor na ustach. Efekt był świetny!

 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska, Marcelina Zawadzka, Marzena Słupkowska - poznaj zwycięzców Telekamer 2017

 

Agnieszka Sienkiewicz na rozdaniu Telekamer 2017.

Agnieszka Sienkiewicz na Telekamerach 2017
ONS

Anita Sokołowska na rozdaniu Telekamer 2017.

Anita Sokołowska na Telekamerach 2017
ONS


Może Cię również zainteresować:

Dziś finał 6. sezonu "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Zaręczyny, wypadek i...