Agnieszka Sienkiewicz i Anita Sokołowska zachwyciły swoim wyglądem na Telekamerach 2017. Aktorki pojawiły się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego, gdzie rozdano nagrody przyznawane przez czytelników Tele Tygodnia. Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na czerwonym dywanie wyglądały świetnie, my jednak postanowiliśmy przygotować dla Was pojedynek, w którym możecie wybrać, która stylizacja podoba Wam się bardziej! Cekinowa kreacja Agnieszki Sienkiewicz czy koronkowa sukienka Anity Sokołowskiej? Zapraszamy do głosowania!

 

Agnieszka Sienkiewicz zaprezentowała się w seksownej cekinowej zaprojektowanej przez Mariusza Przybylskiego. Krótką czarno-złotą kreację uzupełniła kopertową torebką, czerwonymi szpilkami i delikatną złotą biżuterią. Look gwiazdy serialu "Przyjaciółki" podkreślił makijaż z czerwonymi ustami w roli głównej. Naszym zdaniem było świetnie!

 

Anita Sokołowska z kolei postawiła na koronki. Aktorka zachwyciła w sukni z prześwitami, która podkreśliła jej idealną figurę. Stylizację gwiazdy "Przyjaciółek" uzupełniły czarne sandałki na wysokiej szpilce i metaliczna torebka - puzderko. Anita Sokołowska podobnie jak Agnieszka Sienkiewicz również zdecydowała się na intensywny, czerwony kolor na ustach. Efekt był świetny!

 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska, Marcelina Zawadzka, Marzena Słupkowska - poznaj zwycięzców Telekamer 2017

 

Agnieszka Sienkiewicz na rozdaniu Telekamer 2017.

Agnieszka Sienkiewicz na Telekamerach 2017
ONS

Anita Sokołowska na rozdaniu Telekamer 2017.

Anita Sokołowska na Telekamerach 2017
ONS