Kolacja z Agnieszką Sienkiewicz
ONS

Każdy może iść na kolację z Sienkiewicz. Jest tylko jeden warunek

Kolacja z Agnieszką Sienkiewicz
ONS

Agnieszka Sienkiewicz ma obecnie chyba najbardziej pracowity okres w swojej karierze. Aktorka pracuje na planie dwóch hitowych seriali - "M jak Miłość" oraz "Przyjaciółek" i bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami". Agnieszka jest jedną z faworytek show i póki co na parkiecie radzi sobie świetnie, a widzowie zdają się doceniać jej starania i współpracę ze Stefano Terrazzino. Przypomnijmy: Sienkiewicz i Terrazzino parą nie tylko na parkiecie. Przyszli razem na wielką imprezę

Aktorka od lat angażuje się też w rozmaite charytatywne inicjatywy i nie zapomina o nich również w natłoku obowiązków. Sienkiewicz postanowiła bowiem wziąć udział w projekcie "W cztery oczy z gwiazdą", dzięki któremu każdy ma szansę na wygranie kolacji z nią we wskazanej przez gwiazdę restauracji. Wystarczy tylko wysłać sms pod odpowiedni numer, a spotkanie z Agnieszką może stać się faktem. Cały dochód zostanie zaś przeznaczony na Fundację Dzieciom "Zdążyć z pomocą".
 

Wystarczy wysłać SMS o treści SPOTKANIE na numer 72480 (koszt 2,46 zł brutto). Następnie odpowiedzieć na zadanie finałowe, które polegać będzie na wymyśleniu hasła dla akcji charytatywnej. Odpowiedz należy również wysłać na numer 72480 (koszt 2,46 zł brutto) poprzedzając słowem SPOTKANIE. Przykładowy wzór SMS-a: SPOTKANIE. SERCE SERCU - czytamy na stronie www.wczteryoczyzgwiazda.pl.


Mamy wrażenie, że chętnych nie będzie brakowało, a ze strony Agnieszki to naprawdę miły gest.

Zobacz: Sienkiewicz poddaje się dziwnemu zabiegowi: "Brzmi to okropnie, ale..."

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48