Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
YouTube
1/5
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
YouTube

 

4 października stacja TVN pokaże film "Kiler" z 1997 roku w reżyserii Juliusza Machulskiego. W obsadzie - cała plejada największych gwiazd kina - m.in. Małgorzata Kożuchowska, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura czy Jan Englert. Jednak największą popularnością cieszył się oczywiście bohater Janusza Rewińskiego - Stefan "Siara" Siarzewski. Jego kultowe teksty przejdą do historii polskiego filmu! Nie ma co zaprzeczać, że sława aktora po sukcesie filmów "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch" mocno przygasła.

Czym się zajmuje się dziś? Jak wygląda? Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Chcesz kupić auto Siary? Janusz Rewiński licytuje stare Volvo

2/5
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
YouTube

 

Janusz Rewiński w "Kilerze" zagrał Siarę, bossa świata przestępczego, który ratuje Jerzego przed więzieniem. Jego teksty są wręcz kultowe:
 

"Memory, find... Siara. I wszystko jasne!"

"Cycki se usmaż"

"Mają rozmach skur**syny.

"Zabiję cię ty telewizyjny k*wiszonie, już nie żyjesz"

 

A co dziś robi Janusz Rewiński? Jak wygląda? 

3/5
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
YouTube

 

Janusz Rewiński po sukcesach filmów o Kilerze zagrał m.in. w „Gulczas, a jak myślisz...”, „Superprodukcji”, „Tygrysach Europy 2”, a ostatnio, w 2007 roku w „Rysiu”. Aktualnie zajmuje się... rolnictwem! Ma swoje ogromne gospodarstwo, na którym hoduje m.in. konie i owce:

 

Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał - drewno na zimę. - mówił w rozmowie w wp.pl 2 lata temu. 

4/5
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
EastNews

 

Janusz Rewiński swego czasu mocno angażował się w politykę. W 2010 roku wszedł w skład komitetu poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach, zaś w 2015 roku aktywnie wspierał Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich, biorąc udział w jego wiecach i kampanii. Nie występuje jako satyryk czy aktor, bo jak uważa, był przez władzę sekowany:

 

Gdybym od rana do nocy nie zajmował się rolnictwem, na które sam siebie skazałem, to chyba bym zwariował albo coś złego by się ze mną stało. Mam swoje gospodarstwo rolne, nie jestem wyróżniany przez władzę, a bywam wręcz sekowany. Jako rolnik jestem tak samo zmęczony jak każdy polski chłop. To wszystko jest śmieszne i straszne. Szkoda, że nie będzie już wykorzystane przeze mnie w publicystyce i satyrze w mediach publicznych. - mówił w rozmowie z wp.pl.

5/5
Co dziś robi Siara, jak wygląda dziś Siara
EastNews

 

W 2015 roku Janusz Rewiński przemawiał na konwencji Andrzeja Dudy, podczas której żartował i kpił m.in. z Bronisława Komorowskiego. 

 

 

Więcej na temat Janusz Rewiński