Shawn Mendes
EastNews

Shawn Mendes nie lubi swoich fanów? "On jest bardzo arogancki"

Shawn Mendes
EastNews

Shawn Mendes zignorował swoich fanów, którzy przypadkiem spotkali go w centrum handlowym! Wokalista nawet nie uśmiechnął się do nich, choć wyraźnie osoby na miejscu próbowały się z nim przywitać. Wideo, na którym Shawn jest arogancki dla swoich fanów, trafiło do sieci. Mnóstwo osób jest zażenowanych i zmartwionych zachowaniem 21-latka, który wydawał się być miłym i przyjacielskim chłopakiem! Dlaczego ukochany Camili Cabello zachował się w taki sposób? Czy fani odwrócą się teraz od gwiazdy?  

Jaki prywatnie jest Shawn Mendes? 

Kilka dni temu Shawn Mendes śpiewał dla swoich fanów w Malezji. Następnego dnia wokalista udał się do jednego z centrum handlowych, gdzie oczywiście został rozpoznany. Piosenkarzowi nie towarzyszył żaden ochroniarz, jednak chyba nie był mu potrzebny, bo gwiazdor zignorował swoich fanów. Jedna z dziewcząt próbowała przywitać się z Shawnem. Kanadyjczyk zachował się tak, jakby w ogóle jej nie widział!

Zobacz także: Shawn Mendes i Camila Cabello zawsze spotykają się w innych państwach! Dlaczego?

Wideo, które trafiło do sieci, bardzo zdenerwowało fanów. Z kolei inny internauta przypomniał swoją historię. Pewnego razu spotkał wokalistę na ruchomych schodach i próbował zrobić sobie z nim zdjęcie. Fan nie zapytał Shawna o zgodę, więc gwiazdor odsunął się od aparatu i uniemożliwił wykonanie mu fotki. 

On jest bardzo arogancki - ocenił Shawna jeden z fanów, który miał przyjemność go spotkać. 

Czy Shawn powinien być milszy dla swoich fanów? Naszym zdaniem gwiazdor był pewnie zmęczony, stąd nie przywitał się z dziewczynami. O zgodę na zdjęcie fajnie jest też zapytać. Nikt z nas nie chciałby przecież, aby robiono mu zdjęcia z ukrycia. Prawda? :)

Myślicie, że Shawn Mendes zrobi tak dużą karierę, jak Justin Bieber? Wokalista jest na dobrej drodze i tak jak jego starszy kolega znalazł sobie dziewczynę z branży. Shawn i Camila Cabello są obecnie jedną z popularniejszych par w Hollywood! Czy ich związek przetrwa? Oczywiście bardzo im kibicujemy!

Shawn Mendes bardzo dużo koncertuje, stąd może być zmęczony

Shawn Mendes koncert
Eastnews

Gwiazdor zgadza się na "selfie", ale fajnie jest spytać wcześniej o zgodę

Shawn Mendes z fanką
Eastnews

 

Więcej na temat Shawn Mendes
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04