Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" założył konto na Instagramie i pokazał romantyczne zdjęcie z dziewczyną!

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka dni temu założył konto na portalu społecznościowym. Jakie zdjęcia publikuje w sieci? Seweryn pokazał m.in. fotkę ze swoją partnerką! Gdzie zakochani spędzili Walentynki? Okazuje się, że para zafundowała sobie romantyczny wyjazd tylko we dwoje! Zobaczcie, gdzie Seweryn zabrał partnerką, Magdę. Miłość kwitnie! 

Seweryn debiutuje na Instagramie

Seweryn był jednym z uczestników ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów show. Fani programu początkowo byli nim zachwyceni, ale kiedy jedna z jego kandydatek odkryła, że utrzymywał kontakty z Marleną również poza "Rolnikiem" na Seweryna wylała się fala hejtu. Widzom nie spodobała się również ostra awantura Seweryna i Marleny, których związek zakończył się w ekspresowym tempie.

Szybko okazało się, że po programie Seweryn szybko znalazł swoje szczęście u boku Magdy. Rolnik opowiadał o niej w "Pytaniu na Śniadanie", a później razem pojawili się w świątecznym odcinku show  "Rolnik szuka żony". Teraz okazuje się, że miłość w ich związku wciąż kwitnie! Ostatnio zakochani wybrali się na romantyczny wyjazd nad morze. Fotkami pochwaliła się nie tylko Magda, ale i sam Seweryn, który od kilku dni prowadzi własny profil na Instagramie!

Lubicie Trójmiasto? Ja zdecydowanie TAK!
Walentynkowy weekend z @seve_rinn 💕- partnerka rolnika napisała na portalu społecznościowym.

Zobaczcie zdjęcia Seweryna i jego partnerki z walentynkowego wyjazdu nad morze! Będziecie obserwować profil rolnika na Instagramie?

Zobacz także: Partnerka Seweryna broni go przed hejterami! Jak zareagowała na krytyczne uwagi internautów?

Seweryn pokazał zdjęcie z partnerką.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Seweryn Nowak (@seve_rinn)

Para wybrała się nad morze.

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43