Selena Gomez uśmiechnięta z czerwoną szminką na ustach
East News

Wszystko wskazuje na to, że Selena Gomez wreszcie wychodzi na prostą i wraca do formy po prawie rocznym kryzysie. Zapewne wszyscy fani gwiazdy doskonale pamiętają, że rok temu artystka trafiła do szpitala psychiatrycznego z silnym załamaniem nerwowych. Selena Gomez przeżyła wstrząs po tym, jak jej były Justin Bieber w zaledwie dwa miesiące po rozstaniu z nią był już zaręczony z modelką Hailey Baldwin. Muzyk i jego nowa wybranka wzięli pierwszy ślub we wrześniu i to było już za wiele dla Seleny Gomez. Artystka całkowicie odcięła się od świata zewnętrznego, zniknęła z social mediów i skupiła się na powrocie do zdrowia. 

Teraz jak widać, ten czas był jej niezbędny, a terapia przyniosła pozytywne skutki. Selena Gomez powróciła z nowymi siłami i aż dwoma utworami "Loose You To Love Me" oraz "Look At Her Now" , które - wszystko na to wskazuje - mają szanse podbić światowe listy przebojów i stać się hitami. Nowe piosenki to jednak nie wszystko, bo nie sposób również nie zwrócić uwagi na nowy wizerunek Seleny. Jak się okazuje, został on skrzętnie zaplanowany. Czyżby gwiazda chciała zrobić na złość Bieberowi?

1/6
Selena Gomez w fioletowym płaszczu
East News

Teraz Selena Gomez często bywa na salonach i daje się fotografować w różnych okolicznościach i to, co pierwsze zwraca uwagę, to oczywiście nowy styl Seleny. Przy okazji każdego kolejnego wyjścia gwiazda prezentuje nowe looki, za które odpowiada jej stylistka Kate Young. Teraz okazuje się, że każda stylizacja Seleny jest dokładnie przemyślana. 

 

2/6
Selena Gomez w żółtej marynarce
East News

Kate Young opowiedziała w rozmowie z magazynem "People" o nowym wizerunku Seleny. 

To było bardzo ważne, żeby Gomez wyglądała silną i wszechmocną. Nie chodziło o stworzenie dziewczęcych czy dziecięcych stylizacji. Chodziło o to, żeby wyglądała na silną i seksowną kobietę. Jest tutaj, żeby robić interesy - powiedziała Kate Young.

 

3/6
Selena Gomez w zamszowym garniturze
East News

Stylistce Seleny Gomez zależało również na tym, żeby wokalistka była... ubrana, a nie przebrana. To może się zdarzyć, gdy za bardzo zaczniemy szaleć z modą, dodatkami, nieodpowiednim makijażem czy fryzurami.  W przypadku Seleny Gomez faktycznie nie ma tym o tym mowy. Teraz najczęściej prezentuje się w naturalnych uczesaniach, make-upach, które skupiają się na jednym elemencie twarzy, zgodnie ze sztuką, a także biznesowych marynarkach czy garniturach.

 

4/6
Selena Gomez w sukience w zwierzęcy wzór
East News

Oczywiście w obecnych stylizacjach Seleny Gomez nie brakuje również modowych elementów. Wokalistka ma wyglądać jak silna bizneswoman, ale przy okazji znająca się na modzie. Nie ma mowy o nudnych, "urzędowych" garsonkach. W lookach Seleny pojawiają się hitowe zwierzęce wzory, supermodne kratki i oversize'owe fasony czy podkreślona talia. 

5/6
Selena Gomez w szarym garniturze w kratkę
East News

Zdaniem Kate Young, która z Seleną współpracuje od 2014 roku, gwiazda wciąż ma wyglądać jak dziewczyna z sąsiedztwa, która jednak dojrzała i stała się kobietą interesów. 

Na początku naszej współpracy była o wiele młodsza i już wtedy chciałyśmy stworzyć jej styl. Odeszła z Disneya i zmieniła się w osobę, którą teraz wszyscy znamy. Chodziło o to, by stała się modną i stylową kobietą, i tak się stało - powiedziała Young.

 

6/6
Selena Gomez różne stylizacje
East News
Więcej na temat Selena Gomez