Selena Gomez w czarnej sukience

Kolejny dramat w życiu Seleny Gomez! Najpierw straciła Justina Biebera, a teraz...

Selena Gomez w czarnej sukience

Zła passa w życiu Seleny Gomez wciąż trwa! Artystka po raz kolejny przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile, choć wydawało się, że wyszła na prostą po zeszłorocznym załamaniu nerwowym i spędzeniu kilku miesięcy w szpitalu psychiatrycznym. Okazuje się jednak, że Selena Gomez właśnie straciła najbliższą osobę - przyjaciółkę, która nie mogła znieść jej obecnego stylu życia!

Francia Raisa, bo o niej mowa, wspierała Selenę w najtrudniejszych momentach po rozstaniu z Justinem Bieberem, ale także w 2017 roku oddała jej swoją nerkę! Selena Gomez przeszła operację dokładnie 2 lata temu, po tym jak trafiła do szpitala z poważnymi powikłaniami, wywołanymi przez toczeń, na który od lat chorowała. Selena Gomez musiała mieć przeszczep nerki i wtedy przyjaciółka oddała jej swoją. Dlaczego teraz odsunęła się od artystki?

Selena Gomez straciła przyjaciółkę

"Radar Online" donosi, że Fancia miała dość stylu życia Seleny. Artystka obiecała jej bowiem po operacji, że skupi się na swoim zdrowiu, zadba o nie, a przede wszystkim całkowicie odstawi alkohol. Niestety, tak się nie stało! Ostatnio świat obiegły zdjęcia Seleny Gomez z wesela kuzynki, na których widać, że artystka trzyma kieliszek wina. Podobno te fotografie doprowadziły Francię do furii!

Selena zrobiła coś zupełnie przeciwnego do tego, co obiecała, że będzie robić, kiedy wróciła do zdrowia. Powiedziała, że nie będzie już nigdy pić - informuje "Radar Online".

Francia wściekła się na Selenę i na razie całkowicie zerwała z nią kontakty. Uznała, że gwiazda nie szanuje daru, który od niej otrzymała. Na razie nie wiadomo, jak dalej potoczy się ta historia, ale mamy nadzieję, że Selena i Francia odzyskają kontakt i pogodzą się. Być może jednak Selenie potrzebny jest taki wstrząs, by faktycznie zaczęła bardziej dbać o siebie. Jak myślicie? Czy w końcu artystka zmieni styl życia i doceni fakt, że Francia uratowała jej życie?

 

Francia Raisa uratowała życie Selenie Gomez

Selena Gomez po przeszczepie nerki
Instagram

Selena Gomez piła alkohol na weselu kuzynki

Selena Gomez pije alkohol
EastNews

 

Więcej na temat Selena Gomez
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48