Justin Bieber, Selena Gomez

Tego nie wiecie o Selenie Gomez! Na jaw wyszło, co myśli o Justinie Bieberze i Hailey Baldwin!

Justin Bieber, Selena Gomez

 

Gdy Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się, oczy wszystkich zwrócone były ku Selenie Gomez. Zastanawiano się, jak czuje się młoda gwiazda, która od lat była w burzliwej relacji z wokalistą. Nie jest żadną tajemnicą, że Justin i Selena nieustannie rozstawali się i wracali do siebie. Ostatnio jednak muzyk przerwał tę zależność i związał się z Hailey. Wszystko wskazuje, że na stałe. 

 

Obawiano się, że Selena Gomez bardzo ciężko to przeżyje. W końcu Justin był miłością jej życia. Jednak każdy, kto spodziewał się rozpaczliwych wpisów w mediach społecznościowych Seleny, bardzo się pomylił! Aktorka milczy, co również było odbierane jako objaw depresji i załamania. Kolejny błąd! Już wiadomo, co naprawdę Selena myśli o zaręczynach Justina i Hailey.

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Znamy przyczyny rozstania Justina Bieber i Seleny Gomez!

 

Selena Gomez wierzy w karmę!

 

Okazuje się, że Selena Gomez jest bardzo wierząca. Aktorka jest katoliczką, ale jednocześnie wierzy w karmę i jest przekonana, że istnieje siła, która wymierza sprawiedliwość za złe oraz dobre uczynki jeszcze za życia. Z tego względu Selena nie chce myśleć o nikim źle, jak również nikomu źle nie życzy. Ze stoickim spokojem stara się podchodzić do wszystkich zdarzeń, które przynosi jej los. Ponoć podejście do życia i filozofia pozwoliły Selenie przejść nad zaręczynami Justina i Hailey do porządku dziennego.

 

Nie da się ukryć, że postawa Seleny jest godna podziwu! Nie każdy potrafi tak kontrolować swoje emocje. A wam podoba się podejście gwiazdy do życia?

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Miał być ślub, jest wielkie rozstanie! Dlaczego Selena Gomez zostawiła Justina Biebera?

 

Przeczytaj też: Co się dzieje z Seleną Gomez? Ostatnie zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły fanów

 

Selena Gomez nie traci czasu na smutki

Selena Gomez
Instagram

Selena Gomez nie przejmuje się zaręczynami Justina!

Instagram

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26