Selena Gomez
East News

Selena Gomez zmienia styl! Upodabnia się do Hailey Bieber?!

Selena Gomez
East News

Selena Gomez ma za sobą wiele naprawdę trudnych miesięcy. W minionym roku gwiazda przeszła poważne załamanie nerwowe, gdy dowiedziała się, że jej były, Justin Bieber, zaręczył się i ożenił z Hailey Baldwin. Selena, która przez lata była związana z Justinem i nieustannie rozstawała się z nim oraz do niego wracała, nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją. Ostatnio jednak zaczęła wracać do formy. Pojawiła się nawet w Cannes i zachwycała wyglądem.

Teraz jednak paparazzi przyłapali Selenę w nietypowym dla niej wydaniu. Czyżby gwiazda zaczęła upodabniać się do żony Justina Biebera? Zobaczcie zdjęcia poniżej i przekonajcie się sami!

Selena Gomez chce być jak Hailey Biebier?

Selena Gomez do tej pory zachwycała swoim wyglądem i stylizacjami. Zawsze elegancka, z makijażem i idealnie ułożonymi włosami, była przeciwieństwem Hailey Bieber, która bez wątpienia jest przedstawicielką trendu normcore. Żona Justina, jak i on sam, uwielbia nieład na głowie, często pokazuje się w bluzach czy dresowych spodniach. Ostatnio w podobnym wydaniu przyłapano Selenę!

Nie da się ukryć, że takiej Seleny jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazda postawiła na zwykłe warkoczyki w lekkim nieładzie, czapkę z daszkiem i ogrodniczki. Można podejrzewać, że zainspirowała się Hailey i swoją stylową elegancję odłożyła na bok. Czyżby chciała znów przypodobać się Justinowi? Jak myślicie?

Takiej Seleny jeszcze nie widzieliśmy! 

Selena Gomez w nowej fryzurze
Instagram

Selena Gomez postawiła na zwykły look

Selena Gomez w zwykłej codziennej stylziacji
Instagram

Hailey Bieber była jej inspiracją?

East News

 

Więcej na temat Selena Gomez Hailey Baldwin
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23