Selena Gomez
East News

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem?! Jej najnowszy wpis wiele tłumaczy…

Selena Gomez
East News

O Selenie Gomez jest ostatnio głośno. O dziwo nie w kontekście dawnego związku z Justinem Bieberem, a jej relacji z dużo starszym aktorem. Bill Murray podczas festiwalu w Cannes pozwalał sobie na dosyć śmiałe gesty w stosunku do młodej gwiazdki. Gomez żartobliwie skomentowała je na Instagramie pisząc, że bierze z Billem Murray'em ślub. Teraz znów wywołała kontrowersje nowym wpisem w mediach społecznościowych, w którym odniosła się do zaostrzenia prawa aborcyjnego w Alabamie. 

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem?

Zaostrzenie prawa aborcyjnego w Alabamie wywołało oburzenie wśród gwiazd. Na ten temat wypowiedziały się już m.in. Alyssa Milano, Gigi Hadid, a teraz do tego grona dołączyła Selena Gomez. Protestują one przeciwko temu, że aborcja może być wykonana tylko i wyłącznie wtedy, gdy trzeba ratować życie matki. W każdym innym przypadku, nawet najbardziej kontrowersyjnym lekarz, który dokona zabiegu, może być skazany na 99 lat więzienia. Gomez zdecydowała się wypowiedzieć w tej sprawie i na Instagramie napisała:

PRZESTAŃCIE MÓWIĆ KOBIETOM, CO MAJĄ ROBIĆ ZE SWOIMI CIAŁAMI - napisała na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych. A w opisie dodała: Widząc to, co dzieje się teraz w Alabamie, Georgii, Mississippi i kilku innych stanach w naszym kraju, jest nie tylko głęboko zasmucające, ale wydaje się nierealne w 2019 roku. To nie jest niczyj interes, co kobieta chce zrobić ze swoim ciałem, to tylko jej sprawa. Tyle! - czytamy na Instagramie Seleny Gomez

Zobacz takżeHailey Bieber jest wściekła na Selenę Gomez i Justina Biebera! Nie uwierzycie, co zrobił wokalista!

Dlaczego Selena Gomez zabrała głos w sprawie aborcji?

O tym, że Selena Gomez dokonała aborcji, tabloidy w Stanach pisały jeszcze wtedy, gdy była w związku z Justinem Bieberem. Ona sama nigdy nie odniosła się do tych plotek. Mimo wszystko temat aborcji musi być dla niej na tyle ważny, że postanowiła zabrać głos w tej prawie i publicznie zamanifestować swoje poglądy. W końcu to szczególna sytuacja, że gwiazda bierze udział w publicznej debacie. Do tej pory nigdy tego nie robiła!

Czy to może oznaczać, że faktycznie była w ciąży z Justinem?

Selena Gomez w Cannes 

Selena Gomez Cannes 2019 pozuje w białej kreacji LV
East News

 

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23