Selena Gomez o toksycznej relacji z Justinem Bieberem
Newsy

Selena Gomez brutalnie o związku z Justinem Bieberem: "Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej!"

Selena Gomez promuje album "Rare" nawiązując do związku z Justinem Bieberem. Określiła tę relację jako toksyczną.

Selena Gomez 10 stycznia wydała swój najnowszy album "Rare". Nadchodzącą płytę promowała już jesienią piosenką "Lose You To Love Me", wywołując spekulacje, że jest o jej związku z Justinem Bieberem. Wokalistka wyznała, że od 2015 roku przeżyła kilka najgorszych momentów swojego życia, do których bez wątpienia możemy zaliczyć dwa medialne rozstania m. in. to z Justinem, walkę z toczniem, depresję oraz ataki lękowe. 
W wywiadzie promującym nowy album potwierdziła, że piosenka "Lose You to Love Me" opowiada o jej siedmioletniej relacji z idolem nastolatek, w której była ofiarą przemocy emocjonalnej. 

Zobacz także: Selena Gomez "ma wyglądać na seksowną i silną kobietę". Chce zrobić na złość Justinowi Bieberowi?

Selena Gomez była w ciąży z Justinem Bieberem? Tym wpisem o aborcji nie uciszy plotek

Selena Gomez o toksycznej relacji z Justinem Bieberem

Selena Gomez w najnowszym albumie "Rare" rozlicza się ze swoją przeszłością. Porusza tematy związane "z najgorszymi momentami swojego życia":

Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia. - powiedziała w rozmowie z NPR

Potwierdza, że w piosence "Lose You To Love Me" nawiązuje do swojego związku z Justinem Bieberem, który definitywnie zakończył się w marcu 2018 roku: 

Czułam, że nie wszystko zostało domknięte, zaakceptowałam to, ale jednocześnie potrzebowałam powiedzieć o kilku rzeczach, o których nie powiedziałam wcześniej. To nie jest piosenka o nienawiści - przeżyłam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. Ale to było też skomplikowane i cieszę się, że mam to już za sobą. 

Wokalistka przyznała, że czuła się ofiarą nadużyć, ale nie zlekceważyła tego. Kiedy dziennikarz zapytał wprost czy chodziło o przemoc emocjonalną, piosenkarka nie zaprzeczyła: 

Musiałam zrozumieć wybory, których dokonywałam. Na pewno nie chcę spędzić reszty życia na rozpamiętywaniu tego ale teraz jestem dumna, że mogę powiedzieć: dziś czuję się silniejsza niż kiedykolwiek. 

Czy Justin Biebier postanowi się odnieść do tych informacji? 

Zobacz także: Selena Gomez będzie chciała zapomnieć o tych zdjęciach. Kto doradził jej tę stylizację?!

Selena Gomez nazwała relację z Justinem Bieberem toksyczną. Twierdzi, że była ofiarą przemocy emocjonalnej. 

Selena Gomez o relacji z Justinem Bieberze

Selena Gomez bardzo emocjonalnie wypowiedziała się o związku z Justinem Bieberem. 

Selena Gomez w płaszczu z Mango za 699 zł

 

Selena Gomez w sukience w kwiaty
East News
Newsy
Selena Gomez napisała utwór o rozstaniu z Justinem Bieberem?! Zobaczcie tylko te słowa
Selena Gomez napisała utwór o rozstaniu z Justinem Bieberem?! Zobaczcie tylko te słowa

Selena Gomez powraca na listy przebojów i to z wielkim hukiem! Gwiazda, która wydała swoją ostatnią płytę w 2015 roku, ujawniła światu swój nowy utwór - "Lose You To Love Me". Wystarczy dobrze się wsłuchać w słowa piosenki, by odkryć, że wokalistka wciąż nie zapomniała o Justinie Bieberze i to jemu poświęciła swój nowy singiel. Przeczytajcie więcej poniżej! Selena Gomez śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem Wszyscy chyba doskonale pamiętają, co działo się w życiu Seleny Gomez rok temu. Wokalistka definitywnie rozstała się z Justinem Bieberem latem 2018 roku, myśląc zapewne, że za chwilę ukochany do niej wróci, jak zawsze przez ostatnie lata. Niestety, nie tym razem. Justin związał się bowiem z Hailey Baldwin, której oświadczył się dwa miesiące po pierwszej randce, a chwilę później para była już małżeństwem. To musiał być cios dla Seleny, która trafiłą do szpitala z silnym załamaniem nerwowym.  Dopiero niedawno Selena zaczęła wracać do formy i - jak się okazuje - również do pracy. Wokalistka nagrała właśnie nowy utwór - "Lose You To Love Me". Wiele osób sądzi, że opowiada on o jej rozstaniu z Justinem Bieberem. Nic dziwnego - zwróćcie uwagę bowiem na te słowa: In two months you replaced us  Like it was easy Made me think I deserved it in the thick of healing Słowa te oznaczają: W dwa miesiące nas zastąpiłeś Jakby to było łatwe. Sprawiło, że pomyślałem, że na to zasłużyłam W gęstym uzdrawianiu, tak... Nie da się ukryć, że ten frament wyjątkowo pasuje do historii Seleny i Justina. Sama wokalistka wyjaśnia genezę utworu słowami: Ta piosenka była zainspirowana wieloma rzeczami, które wydarzyły się w moim życiu od czasu wydania mojego ostatniego...

Selena Gomez
EastNews
Newsy
Selena Gomez i Justin Bieber starali się o dziecko, a teraz? Piosenkarka znów wbija szpilę byłemu!
Selena Gomez i Justin Bieber starali się o dziecko, a teraz? Piosenkarka znów wbija szpilę byłemu!

Fani Seleny Gomez dopatrzyli się na jej nowej płycie "Rare" kolejnych nawiązań do jej związku z Justinem Bieberem , z którym była przez cztery lata. Szczególnie wymowny tekst znajduje się w piosence "Cut You Off". O czym śpiewa w nim Selena Gomez? Zatrzymuję się przed lustrem, wpatrując się w moją twarz. Muszę obciąć, zdjąć cały dodatkowy ciężar, który nosiłam przez tysiąc czterysta sześćdziesiąt dni - brzmi tekst piosenki "Cut You Off". Dociekliwi fani Seleny Gomez zwrócili uwagę na 1440 dni - które dają w przeliczeniu 4 lata. A dokładnie 4 lata trwał związek Seleny z Justinem Bieberem. Potem w tekście piosenki padają kolejne mocne słowa: Jak mogłam pomylić to g**no z miłością? - śpiewa Selena Gomez. Historia miłości Justina Biebera i Seleny Gomez. Dlaczego się rozstali? Fani również uważają, że tak mocne słowa padają w kontekście jej relacji z Justinem Bieberem, z którym początkowo łączyła ją niezwykła więź - tak przynajmniej się jej wydawało. Justin Bieber i Selena Gomez byli razem cztery lata. Para rozstała się definitywnie w 2018 roku, choć wróżono im wspólną przyszłość - miał być ślub, miało być dziecko - według znajomych pary, Justin i Selena zaczęli się nawet o nie starać. Wszystko się zmieniło, kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Justin nie jest już z Seleną, a wybrał Hailey Bieber (jeszcze niedawno Baldwin). To był definitywny koniec ich związku. Hollywood Life dodatkowo donosiło, że „Justin nigdy nie ufał do końca Selenie”. Czy to był powód ich ostatecznego rozstania? Zobacz także:  Selena Gomez miała atak paniki na wielkiej imprezie. To przez Hailey Bieber? Tutaj możecie posłuchać piosenki "Cut You Off" Seleny Gomez. Jak wam się podoba? I czy też...

Selena Gomez, Taylor Swift
EastNews
Newsy
Taylor Swift o najnowszych piosenkach Seleny Gomez. Ma jej za złe, że śpiewa o rozstaniu z Bieberem?
Taylor Swift o najnowszych piosenkach Seleny Gomez. Ma jej za złe, że śpiewa o rozstaniu z Bieberem?

Selena Gomez rozlicza się z przeszłością na najnowszej płycie. Do tej pory gwiazda wpuściła do sieci dwa utwory, w których nie brakuje wzmianek, które nawiazują do nieudanej i toksycznej relacji z Justinem Bieberem . Piosenkarka najprawdopodobniej życiową porażkę ma zamiar przekuć w sukces. Czy powinna to robić? Jej przyjaciółka, Taylor Swift jest pewna, że tak! Historia zna pełno takich przypadków, w których najlepsze piosenki powstały w momencie gdy autor miał złamane serce... Taylor mocno wspiera Selenę w jej walce! Czy wszystkie piosenki będą dotyczyć Biebera?  Czy Selena powinna śpiewać o Justinie?  Selena Gomez i Taylor Swift przyjaźnią się od wielu lat. Piosenkarki poznały się w 2008 roku. Poznali ich ze sobą Jonas Brothers. Selena umawiała się z Nickiem Jonasem, natomiast Taylor była w związku z Joe Jonasem. Młodzieńcze miłości nie przetrwały prób czasu. Ale cała czwórka koleguje się do dzisiaj, a Selena i Taylor są przyjaciółkami.  Gdy kilka dni temu Selena Gomez wypuściła do sieci swoje nowe utwory, Taylor od razu skomentowała je w sieci. Choć gwiazda rozlicza się w nich ze swoją przeszłością i śpiewa o rozpadzie związku z Justinem Bieberem,  Taylor jest przekonana, że nie ma w tym nic złego. Kanadyjczyk bardzo zranił 27-latkę i to, że jest w nowym związku nie oznacza, że wszyscy o tym zapomnieli. Selena wciąż nie może pozbierać się po rozstaniu. Zdecydowała się o nim zaśpiewać, co bardzo podoba się jej przyjaciółce, która już wróży sukces jej płyty!  - Taylor jest wielkim wsparciem dla Seleny i jest dumna z tego, jak przyjaciółka mówi dojrzale o rozstaniu - mówi informator"Us Weekly". Zobacz także:   Selena Gomez zapomniała w końcu o Justinie Bieberze? Na imprezie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner