Akpa

Dawno na jednej imprezie nie znalazło się tyle gwiazd, które postawiły na klasyczną czerń. Podczas „Plejada Top 10” można było spotkać niemal wszystkich najważniejszych ludzi polskiego show biznesu. Oprócz Anji Rubik i Evy Minge, które wybrały na tę okazję biel znalazło się kilka, które wbrew panującym wiosennym i letnim trendom wybrały kolor czarny. I słusznie.

Katarzyna Sowińska miała na sobie połyskującą mini z asymetrycznymi rękawami. Natasza Urbańska postawiła na czerń w delikatne paski oraz białe włosy. Gwiazda nie wiedzieć czemu pokryła swoje upięte włosy białym sprejem. Nie wyglądało to jednak najlepiej.

Weronika Rosati, która ostatnio bardzo często bywa na branżowych imprezach założyła krótką koronkową mini bez ramiączek. Tym razem swoją kreację uzupełniła tradycyjnym, nie egipskim krzyżem.

Musimy przyznać, że najlepiej w czerni prezentowała się Ania Przybylska. Klasyczna długa suknia Łukasza Jemioła, szpilki z Shoes & Co., biała kopertówka Pucci, biżuteria Tous i lekko podkręcone włosy sprawiły, że aktorka wyglądała seksownie, ale bardzo elegancko.

Zobaczcie kreacje gwiazd na imprezie "Plejada Top 10":