Guerlain Terracotta - lato 2014
serwis prasowy Guerlain

Seksowna Natalia Vodianova i muśnięcie złota na skórze

Guerlain Terracotta - lato 2014
serwis prasowy Guerlain
Podróż do odległych lądów, w stronę słońca…Terracotta Sun Celebration od Guerlian jest zaproszeniem do odkrywania egzotycznych krajobrazów, których nasączona odcieniem ochry ziemia pochłania iskrzące promienie słońca. Natalia Vodianova, która od lat jest twarzą kosmetyków marki w delikatnym, ultra letnim makijażu twarzy i skóry wygląda wspaniale.

Zobaczcie więcej najnowszych kosmetyków na lato 2014

W kolekcji znajdziecie kosmetyki do makijażu, które sprawią, że skóra stanie się pełna blasku, w wy poczujecie powiew luksusu. Terracotta Sun Celebration - puder brązujący i róż 2-w-1 nadaje skórze słoneczny blask za jednym pociągnięciem pędzla. Jest dostępna w pojedynczej, uniwersalnej harmonii kolorystycznej, która rozświetli każdą karnację. Idealni partnerzy muśniętej słońcem skóry: Gloss d’Enfer, Rouge Automatique i Colour Lacquer  od Guerlain dodają jeszcze więcej blasku i tak już promiennej cerze.


A na koniec zapach. Z okazji 30 rocznicy kolekcji, Thierry Wasser, nos Guerlain, po raz pierwszy interpretuje legendarny puder jako zapach. Tę pociągającą zmysłową kompozycję, egzotyczną i świetlistą, zainspirował promienny blask Terracotty.

Więcej na temat kosmetyki Natalia Vodianova
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13