Nareszcie pojawiła się długo wyczekiwana kolekcja Axami – Extravaganza, z serii Luxury Line. W propozycjach marki znajdziemy 20 wyrafinowanych kompletów bielizny, które nawiązują do obowiązujących w sezonie wiosna/lato 2012 trendów w modzie intymnej. Nie zabrakło klasycznej bieli, pasteli oraz najmodniejszych printów z dodatkiem kokieteryjnych dodatków.
 
Choć projektanci bielizny zapowiadają, że serca skradnie nam róż, a dziewczęce komplety uwiodą naszych partnerów, nie zabrakło także bardziej egzotycznych wzorów. Lamparcie cętki i drapieżne nadruki, przyciągną nasze spojrzenia. Jednak najwięcej mówi się o  romansie czerni z pastelami. Landrynkowe barwy w połączeniu z ciemnym akcentem, nabierają pikantnego charakteru. Jednak czerń będzie flirtować także z beżem.

Bielizna w kolorze nude udaje, że jej nie ma. A ciemne koronki rysują powabne tatuaże na kobiecym ciele. W swojej nowej kolekcji firma Axami przygotowała niebanalne połączenia tkanin i szeroki wybór dodatków - falbanek, kokardek i delikatnych koronek - które kobiety wprost uwielbiają.

My już jesteśmy wielkimi fanami tej kolekcji. A teraz zapraszamy do zajrzyjenia do naszej uwodzicielskiej galerii zdjęć.

Więcej na temat bielizna trendy kup to teraz