ONS

Znamy sekret figury księżnej Kate. To działa!

ONS

Po narodzinach małej księżniczki Charlotte, już kilka razy mieliśmy okazję podziwiać oszałamiająco szczupłą figurę księżnej Kate. Wszyscy zastanawiają się, jak ona to robi, że zaledwie w półtora miesiąca po porodzie prezentuje się równie świetnie, jak przed ciążą. Media właśnie obiegła informacja, w czym tkwi sekret szczupłej sylwetki Kate Middleton. Zobacz też: Księżna Kate po raz pierwszy publicznie po urodzeniu córki. Był też książę George [FOTO]

Jak podał magazyn"People", Kate przykłada bardzo dużą wagę zarówno do ćwiczeń, jak i do zdrowiej diety. Podobno księżna regularnie ćwiczyła także w ciąży. W tym celu zatrudniła trenera personalnego.

Osobisty trener trenował już z Kate, gdy była w ciąży. Taka usługa jest bardzo droga, ale warta wydanych pieniędzy. Jednak ta informacja była pilnie strzeżona. Kate karmi jeszcze piersią, więc dieta musiała zostać dopasowana do jej obecnego stylu życia. Codziennie musi jeść świeże owoce i warzywa, a także chude mięso - podał anonimowy informator "People".

Jak widać, to działa! Zazdrościmy figury i obiecujemy też wziąć przykład z księżnej.

Zobacz na Polki.pl: Hit! 10 rad, jak poczuć się sexy po porodzie

  

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54