Danuta Błażejczyk schudła 30 kilogramów!

Schudła 30 kilogramów w pół roku! Dieta cud?

Danuta Błażejczyk schudła 30 kilogramów!

59-letnia piosenkarka Danuta Błażejczyk zastosowała dietę, która pozwoliła jej schudnąć prawie 30 kg w ciągu zaledwie pół roku! Od lat występująca na scenie wokalistka już nie pierwszy raz próbowała zrzucić zbędne kilogramy, ale, jak twierdzi, dopiero teraz trafiła na odpowiednią dla siebie dietę.

Za sprawą akcji "Chudniesz - wygrywasz zdrowie" przeszła metamorfozę, dzięki której wygląda o 10 lat młodziej. Wreszcie nie musi tuszować swoich niedoskonałości luźnymi ubraniami. Jak ona to zrobiła?

- Ja to nazywam: system żywieniowy Konrada Gacy - chudnąc wygrywasz zdrowie. Dieta ustalana jest indywidualnie, choć zasady dla wszystkich są podobne: należy zrezygnować z soli, cukru, regularnie jeść i dużo się ruszać. A co najważniejsze, nie chodzi się głodnym, jak przy innych dietach i nie trzeba się katować na siłowni. Polecam i jestem żywym przykładem na to, że dieta działa. Czuje się dziesięć lat młodziej i mam wrażenie, że na młodszą też wyglądam.

Myślicie, że w show-biznesie są celebrytki, które powinny pójść śladami Danuty?

Zobacz: "Byłam straszliwym chudzielcem"

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13