Schejbal ustatkowała się dzięki dzieciom

Schejbal ustatkowała się dzięki dzieciom

Schejbal ustatkowała się dzięki dzieciom

Zaledwie osiem miesięcy temu na świecie pojawiło się drugie dziecko Magdaleny Schejbal, córka Aniela. Gwiazda wycofała się wówczas z życia publicznego i zajęła sprawami rodzinnymi. Najwyraźniej czas jaki aktorka musiała poświęcić na wychowywanie dziecka już minął, bo od kilku miesięcy Schejbal regularnie bryluje na salonach. Mimo to, w rozmowie z "Twoim Stylem" Magdalena zapewnia, że dzieci zmieniły jej podejście do życia na bardziej trzeźwe.

- Radzę sobie znakomicie. Mam wrażenie, że dzięki dzieciom pozbyłam się rozedrgania, niepewności. Każda kobieta powinna mieć dziecko, a szczególnie taka jak ja, rozwibrowana. Macierzyństwo odciąga od głupot, w których można się zatracić. Ja trochę przebalowałam życie. Myślę, że dzieci uratowały mnie przed przebalowaniem tego życia permanentnie i doszczętnie.

Dzisiaj Magdalena Schejbal to przykładna matka, która kosztem dzieci jest w stanie zrezygnować z ważnych dla niej wydarzeń publicznych. Zupełnie tak samo jak Maja Frykowska, która niedawno w wywiadzie zapewniła, że marzy o dziecku. Zobacz: Frykowska jest w ciąży?

Magdalena Schejbal

Przypomnijmy jak na naszych oczach zmieniała się Magdalena Schejbal:

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27