Sarsa w długiej czarnej bluzie

Wiemy, kto wymyślił rogi Sarsy!

Sarsa w długiej czarnej bluzie

Wiemy, kto stoi za nowym wizerunkiem Sarsy Markiewicz, kontrowersyjnej wokalistki, którą jedni nazywają  odkryciem roku, a inni produktem wymyślonym przez wytwórnię płytową. "Party" dotarło do stylisty, który jest odpowiedziany za kreacje Sarsy Markiewicz.  Bartek Indyka powiedział nam, kto wymyślił charakterystyczną fryzurę Sarsy, która zdobyła wielu naśladowców.

To ona sama wymyśliła swój znak formowy tzw. sarsorogi, czyli dwa koczki na czubku głowy. Jej autorstwa jest też graficzny znak flaminga, który pojawia się na noszonych przez nią ubraniach. Sarsa jest uparta, kreatywna i doskonale wie, czego chce - mówi Bartek Indyka, stylista gwiazdy.

Jednak nie każdy jest tak entuzjastycznie nastawiony.

Nie widzę w niej za grosz charyzmy. Słyszę za to grafomańskie teksty, które równie dobrze mogłaby napisać licealistka - tak Sarsę ocenia w rozmowie z „Party” DJ Adamus. 

 

Kim są "Tygrysy Sarsy"?

Fani jednak wiedzą swoje. Nastolatkowie absolutnie zakochali się w Sarsie. Na Facebooku powstają strony w portalach społecznościowych zamknięte grupy o nazwie „Tygrysy Sarsy”. Nastoletni fani nazywają tam siebie „jej stadem”, a w rozmowach internetowych witają się charakterystycznym okrzykiem swojej idolki: „Rah!”. Skąd to się wzięło? Wokalistka tłumaczy: „Kiedy się stresuję na koncercie, mówię: rah! To

dodaje mi i mojemu stadu otuchy”.

Czym jeszcze zajmuje się Sarsa?

Wokalistka sama komponuje muzykę i pisze teksty, gra na ukulele, projektuje ciuchy. Do tego prowadzi zajęcia z muzykoterapii z dziećmi autystycznymi oraz badania do doktoratu, którego temat brzmi: „Relaksacja pacjentów w gabinetach stomatologicznych podczas zabiegów”. To kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Nic dziwnego, że do współpracy nad swoja nową płytą zaprosiła ją sama Edyta Górniak.

 

Więcej na ten temat przeczytasz w nowym numerze magazynu "Party". 

 

Sarsa na MTV EMA 2015

Sarsa w pomarańczowej kurtce na MTV EMA 2015
ONS

Marta Markiewicz Sarsa na koncercie Lato Zet i Dwójki

Marta Markiewicz Sarsa na koncercie Lato Zet i Dwójki
ONS

 

Więcej na temat Sarsa Markiewicz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01