Sara Boruc wspomina EURO 2016
Instagram

Artur Boruc wrócił z kadrą i z żoną z EURO 2016. Sara emocjonalnie w sieci: "Już tęsknie dziewczyny"

Sara Boruc wspomina EURO 2016
Instagram

Sara Boruc wspomina EURO 2016. Żona Artura Boruca pochwaliła się wspólnym zdjęciem z piłkarzem, a przy okazji zamieściła wzruszający wpis w którym przyznaje, że wyjazd do Francji wiązał się nie tylko ze sportowymi emocjami, ale i ze świetną zabawą z partnerkami kadrowiczów. Jak żona bramkarza wspomina Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej?

Duma ❤Cudowny czas, fenomenalna drużyna!! Tyle niezapomnianych przeżyć,emocji i przyjaźni (juz tęsknie dziewczyny ❤) ...A teraz zabieramy naszych mężów do domu- napisała Sara Boruc.

Wygląda więc na to, że Sara Boruc zaprzyjaźniła się z innymi żonami, narzeczonymi i dziewczynami piłkarzy z reprezentacji Polski. Panie spędziły razem ostatnie trzy tygodnie - razem kibicowały, ostro trenowały i spędzały wolny czas, kiedy piłkarze przygotowywali się do kolejnych spotkań.

 

My również będziemy tęsknić za tymi emocjami, jakie zagwarantowali nam nie tylko piłkarze, ale i piękne WAGs podczas EURO 2016!

 

Zobacz także: Największa przyjaźń Euro 2016. Sara Boruc i Anna Lewandowska spędzają cały czas razem. A Ania broni Sary przed hejtem!

 

Sara Boruc wspomina wyjazd na EURO 2016.

Sara Boruc wspomina EURO 2016
Instagram

Żona Artura Boruca zaprzyjaźniła się z innymi WAGs.

Marina, Sara Boruc, Anna Lewandowska, Anna Peszko, Dominika Grosicka

Więcej na temat Sara Boruc Artur Boruc Euro 2016
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58