Party Stories
Sandra z "Hotel Paradise" zmieniła kolor włosów
Instagram
Newsy

Sandra z "Hotelu Paradise" zmieniła kolor włosów! To koniec z blondem? 

Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Uczestniczka zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda?

Sandra z "Hotelu Paradise" zmieniła kolor włosów. Nie ma już śladu po charakterystycznym dla niej jasnym blondzie. Na jaki kolor teraz się zdecydowała? Czy to była zmiana na plus? 

Sandra to uczestniczka "Hotelu Paradise", która jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć. Na początku programu jej związek z Maćkiem wydawał się najtrwalszy, jednak pojawienie się kolejnych osób w show, udowodniło, że to było tylko wrażenie. Czy Maciek po czasie będzie żałował, że jej nie wybrał? Zobaczcie najnowszą metamorfozę gwiazdy "Hotelu Paradise". 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sandra ostro odpowiada Maćkowi: "Czasem trzeba się zamknąć"!

ewydanie

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Sandra z "Hotel Paradise" zmieniła kolor włosów

Sandra w "Hotelu Paradise" należała do teamu blondynek. Uczestniczka jest miłośniczką długich blond włosów, jednak pobyt na Bali również im dał nieźle w kość. Internauci na profilu uczestniczki komentowali, że jej włosy nie wyglądają najlepiej. Sama zainteresowana stwierdziła, że był to wpływ temperatury, wilgotności, słońca oraz wody na Bali, dlatego jej włosy nie były w tak dobrej kondycji jak na początku programu. 

Sandra po powrocie do Polski zdecydowała się na radykalne zmiany w fryzurze. Po jasnych włosach nie ma już ani śladu! Chociaż wciąż pozostała wierna blondowi to jej aktualny kolor włosów jest ciemniejszy i to naprawdę o kilka tonów! Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instaramie: 

popielaty blond - napisała prezentując swój zupełnie nowy wizerunek

Kolor wygląda obłędnie. Myślicie, że decyzja o zmianie koloru włosów zwiastuje kolejne zmiany w życiu Sandry? :) 

Zobacz także: Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

Sandra Mosakowska zrezygnowała z jasnego blondu, Postanowiła przyciemnić włosy. Podoba Wam się jej nowy kolor? 

Sandra z
Instagram

Podobno zmiany u kobiet zaczynają się od wizyty u fryzjera. Czy w przypadku Sandry nowy wizerunek również będzie zwiastował życiowe zmiany? 

Sandra z programu
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

Udział Sandry w " Hotelu Paradise " był bardzo emocjonalny. Zdradziła, że nie chciała w programie pokazać swojej prawdziwej wrażliwej strony i wykreowała postać, która pomogła jej przetrwać. Niestety znajomości, które zostały zawarte przez Sandrę podczas pobytu na rajskiej wyspie nie przetrwały. Uczestniczka poinformowała fanów, że nie chce być już łączona z pozostałymi członkami ekipy z pierwszego sezonu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sandra w programie nie była sobą? "To była postać, która pomagała mi przetrwać" Sandra z "Hotelu Paradise" o pozostałych uczestnikach programu Uczestnicy "Hotelu Paradise" już na Bali nie ukrywali tego, że nie pałają sympatią do Sandry. Maciej, który na początku był jej partnerem, zdecydował się nawet wypowiedzieć parę ostrych słów przed kamerami, za co ostatecznie przeprosił Sandrę. Uczestniczka przyznała, że nie chciała mu wybaczyć tak od razu. Okazuje się jednak, że Sandra nie chce kontynuować znajomości z żadnym uczestnikiem, którego poznała w "Hotelu Paradise". Na swoim Instagramie opublikowała stanowczy wpis:  Deklaruje, że nie będę odpowiadać na pytania dotyczące HP. Dziś w relacji zrobię ostatnie Q&A w tym temacie. @sandra.hotelparadise Jednocześnie proszę łączyć mnie z „programem telewizyjnym” jakim jest @hotelparadise.tvn7 a nie z jego uczestnikami. Dziękuję 💖🤏🏼😁 Sandra już wcześniej przyznała, że ma kontakt z uczestnikami tylko podczas nagrywek do "Hotelu Paradise - powrót z raju", gdzie każdy z nich, z powodu koronawirusa, łączy się ze swojego domu przez kamerki internetowe. Myślicie, że to definitywny koniec znajomości Sandry z resztą ekipy?  Zobacz także: ...

"Hotel Paradise": Sandra bardzo szczerze o Marcie: "Nie polubimy się. Dwa różne światy!"
Newsy
Sandra z "Hotelu Paradise" jest kopią swojej mamy! Podobieństwo jest nieprawdopodobne 
Sandra z "Hotelu Paradise" pokazała mamę. Hotel Paradise: Sandra pokazała mamę!

Mama Sandry Mosakowskiej z " Hotelu Paradise " w maju świętuje podwójnie! Nie tylko z racji Dnia Matki ale również swoich urodzin, które wypadają dzień przed tą datą. Uczestniczka show TVN7 pochwaliła się zdjęciami pięknej mamy w sieci. Początkowo byliśmy pewni, że patrzymy na... Sandrę! Sami spójrzcie, jak bardzo są do siebie podobne.  Zobacz także:  Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis Sandra z "Hotelu Paradise" pokazała swoją mamę. Wyglądają identycznie! Sandra Mosakowska świętowała urodziny mamy. Z tej okazji udostępniła na swoim Instastory jej zdjęcia. Okazuje się, że uczestniczka "Hotelu Paradise" jest szokująco do niej podobna! Panie mają te same uśmiechy oraz obie najlepiej się czują w blond włosach. Spodziewalibyście się tego, że mogą być aż tak bardzo podobne?  W maju dziewczyny mają podwójny powód do świętowania! Mama Sandry obchodzi swoje rodziny dzień przed Dniem Matki. Uczestniczka "Hotelu Paradise" udostępniła też nagrania z mamą. Po nich można wywnioskować, że mają ze sobą wspaniały kontakt a Sandra może liczyć na jej wsparcie bez względu na podejmowane decyzje. Taka relacja to skarb!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Matt idealnym facetem dla Sandry? Jej słowa nie zostawiają żadnych wątpliwości Sandra Mosakowska z "Hotelu Paradise" pokazała mamę. Są podobne jak dwie krople wody.  Sandra zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie.   

Sandra i Ola wracają do programu
TV-Show
"Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! 
"Hotel Paradise" środa 1.04 - Ola i Sandra wróciły do programu. Co jeszcze się wydarzyło?  

W "Hotelu Paradise" w nowym odcinku (1.04.2020) zadziało się jak zwykle dużo! Do programu wróciły Ola i Sandra! Maciek, jako singiel, musiał wybrać jedną z nich. Co jeszcze się wydarzyło? Zobaczcie naszą relację z show.  "Hotel Paradise": powrót Oli i Sandry! Co jeszcze? Powrót Oli i Sandry nie był przypadkowy. Maciek, jako singiel, musiał wybrać między dziewczynami i jedną z nich przywrócić do hotelu ponownie. Postawił na Olę: To jedna z najcięższych decyzji, którą musiałem podjąć w programie. [...] Olu, nie mieliśmy szansy się poznać nawet w tym programie, ale myślę, że będzie ciekawie jak Ciebie przywrócę do programu - zadecydował Maciek. Sandra była ponownie niemile zaskoczona wyborem Maćka To jest przegięcie i to ostre. Ja nie wiem, nie jesteś godną osobą rozmowy jakiejkolwiek - mówiła zapłakana.  Pojawienie się Oli w "Hotelu Paradise" było wielkim szokiem dla pozostałych uczestników. Jestem rozszarpany emocjonalnie. Nie wiem co zrobię, muszę poskładać myśli. Dużo się zmieniło, jak nie było Oli, byłem z Martyną, teraz jestem z Violą. Na pewno to była radość jak ją zobaczyłem. Na pewno strach przed tym co będzie - powiedział Adam, związany z Olą na samym początku. A co więc z przyjaźnią Oli i Violi? Nie wiem co tu się wydarzy - powiedziała Ola. Za to między Violą a Adamem dzieje się dużo: Miałem układ z Olą. Nie wiem jak ona widzi naszą relację. Nie wiem jakimi uczuciami do mnie pałasz - powiedział Adam do Violi. Masz rozkminę żeby wrócić do paktu? [...] Poczułam zwątpienie do Ciebie i jest mi przykro- zapytała dziewczyna Adama. Nie, nie - zaprzeczył Adam. Czyli mogę czuć się pewnie u Ciebie i nie brać do głowy jakichś głupich myśli związanych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner