Sandra Kubicka

Na chwilę przed "Tańcem z Gwiazdami" Sandra Kubicka zmieniła kolor włosów! Jak wygląda?

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Piękna modelka zrezygnowała z blond koloru na głowie, ale zostawiła tę samą długość.

24-letnia gwiazda zdecydowała się na powrót do naturalnego odcienia, ponieważ w ostatnich tygodniach zrobiła sobie przerwę od modelingu. Zobaczcie jak teraz wygląda Sandra. Udana metamorfoza?

Sandra Kubicka zmieniła kolor włosów 

Sandra Kubicka jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Modelka walczy o kryształową kulę i 100 tysięcy złotych. Rywalizuje między innymi z Basią Kurdej-Szatan, Magdą Beredą czy Damianem Kordasem. 

W ostatnich dniach Sandra zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Modelka powróciła do naturalnego koloru włosów, ponieważ ma obecnie przerwę w pracy w modelingu. Z uwagi na cotygodniowe występy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" 24-latka nie jest w stanie co chwilę latać na sesje zdjęciowe za granicę. Nie musi mieć zatem perfekcyjnego blond koloru na głowie. I Sandra jest teraz brunetką! 

Current situation 👩🏽 back to my natural self. 🤪 Podoba się? Wróciłam do mojego koloru. Miałam tak zniszczone włosy i milion kolorów ze już nie dało się nawet zrobić odrostów... więc skoro mam przerwę w modelingu zadecydowałam dam im odpocząć. 😁 - napisała Sandra. 

Zobacz także: Paulina Sykut już tak nie wygląda! Gwiazda ścięła i przefarbowała włosy! Zobacz jej nowe zdjęcia

Metamorfoza bardzo przypadła fanom do gustu. Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. Poniżej kilka z nich. 

Ej zostań już przy tych o wiele lepiej ❤️❤️❤️

Super look

O wiele lepiej 🔥

ślicznie ci w naturalnym kolorze😍 - pisali fani. 

Czy zmiana koloru włosów przypadnie jurorom "Tańca z Gwiazdami" do gustu? My już nie możemy doczekać się, aby zobaczyć jak Sandra zaprezentuje się na parkiecie show. Zobaczcie jak teraz wygląda!

Sandra Kubicka wróciła do naturalnego koloru włosów. 

Sandra Kubicka nowe włosy
Instagram

Zmiana na plus?

Sandra Kubicka nowe włosy
Instagram

 

Więcej na temat brązowe włosy Sandra Kubicka
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41