Party Stories
ONS
Newsy

Samusionek: Moje ciało to świątynia

"Od dziesięciu lat nie piję alkoholu, nie palę papierosów"

Anna Samusionek przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Aktorka całkowicie zmieniła swój styl ubierania, dzięki czemu jej nazwisko coraz częściej pojawia się na listach najlepiej ubranych gwiazd. Niestety, jeszcze kilka la temu Anna Samusionek nie przywiązywała zbyt dużej uwagi do swojego wyglądu. Teraz to się zmieniło. Aktorka ubiera się elegancko i stosownie do każdej okazji.

 

Okazuje się jednak, że dla serialowej gwiazdy i członkini Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, najważniejsze jest jej ciało, które porównuje do świątyni: Od dziesięciu lat nie piję alkoholu, nie palę papierosów, zresztą nigdy nie paliłam. Ograniczam też używki, jakimi bez wątpienia są kawa i herbata - zdradziła w rozmowie z "Rewią" Samusionek.

 

Samusionek przyznaje również, że od kiedy skończyła czterdzieści lat, jej życie zawodowe jest o wiele bogatsze. Ku swojemu zaskoczeniu, aktorka dostaje więcej ofert współpracy niż kiedykolwiek wcześniej.kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Samusionek straciła kontrakt z Avonem
ONS
Newsy
Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką
Nie zobaczymy jej w obiecanej kampanii

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem wielkiej afery z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy toczą publiczną walkę o opiekę nad ich córką, Andżeliką . Aktorka do tej pory milczała, ale w końcu zabrała głos w telewizji - nie zabrakło łez. Przypomnijmy: Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Wielu zastanawiało się, czy zawirowania w życiu prywatnym wpłyną na karierę celebrytki i jej zaszkodzą w realizowaniu kolejnych projektów czy publicznym bywaniu, z którego Samusionek słynie. Póki co, celebrytka omija konsekwentnie pierwsze imprezy w sezonie. Kilka tygodni temu Samusionek wzięła udział w zdjęciach do kampanii społecznej Avon, która miała dotyczyć przemocy w rodzinie i walki z rakiem - wystąpiły w niej też Aneta Zając , Anna Wyszkoni i Anna Nowak-Ibisz (zobacz: Zając, Wyszkoni i Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon ) . Anna Samusionek miała wystąpić w akcji przeciwko przemocy w rodzinie, ale jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka straciła kontrakt z uwagi na zamieszanie wokół jej życia prywatnego, która odbiera jej wiarygodność w tego typu kampanii. Myślicie, że przez skandal w życiu prywatnym Anna Samusionek będzie zmuszona zawiesić swoją karierę w mediach? Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!   Kulisy kampanii społecznej Avon:

Anna Samusionek z córką Angeliką
ONS
Newsy
Samusionek pokazała córkę. Podobna?
Zabrała ją na premierę do teatru

Anna Samusionek to stała bywalczyni salonów. Pojawia się bardzo często i rzadko opuszcza medialne imprezy. Nie zabrakło jej również na premierze spektaklu "Śpiewniki Pana W." z Justyna Steczkowską w roli głównej. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze spektaklu "Śpiewnik Pana W." Tym razem jednak aktorka nie pojawiła się sama. Towarzyszyła jej córka Angelika. Gwiazda najwyraźniej uznała, że spektakl to odpowiednia forma rozrywki dla 10-letniej dziewczynki. Córka Samusionek początkowo nie była zachwycona obecnością fotoreporterów i chowała się w ramionach mamy. W końcu jednak uśmiechnęła się do obiektywu i grzecznie pozowała trzymając za rękę matkę. Kilka lat temu Anna Samusionek stoczyła prawdziwą bitwę w mediach o prawo do wychowywania córki z jej ojcem, Krzysztofem Zuberem. Teraz nie widać już śladu po rodzinnych dramatach. Uważacie, że zabieranie dzieci na wydarzenia medialne przez gwiazdy to dobry pomysł? Anna i pozostałe gwiazdy w teatrze:

Anna Samusionek z czerwonymi ustami
Fleszstyle
Anna Samusionek jednego dnia na dwóch imprezach w dwóch różnych stylizacjach. Która lepsza?

Anna Samusionek w piątek pojawiła się na dwóch imprezach w dwóch różnych stylizacjach. Najpierw mogliśmy zobaczyć aktorkę na prezentacji wody DiuVitam. Gwiazda wówczas zaprezentowała się w czarnych skórzanych rurkach, które podkreśliły jej szczupłe nogi i w luźnym, pomarańczowym swetrze. Całość zwieńczyły czarne botki za kostkę. Nieco później aktorka znana głównie z serialu "Na Wspólnej" była gościem imprezy Radia Kolor. Na to spotkanie Anna Samusionek wybrała kombinezon w najmodniejszym obecnie kolorze khaki, który połączyła klasycznymi szpilkami w kolorze nude i kopertówką w tym samym odcieniu. My nie możemy zdecydować, która z tych dwóch odsłon podoba nam się bardziej. A Waszym zdaniem?   Zobacz: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: Błagam o pomoc.   Anna Samusionek na gali Radia Kolor Anna Samusionek na prezentacji wody

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner