Party Stories
Anna Samusionek lansuje się w Mercedesie
ONS
Newsy

Samusionek lansuje się w mercedesie za 200 tysięcy

Wygryzła Annę Muchę?

Wczoraj odbyła się uroczysta prezentacja nowych modeli Mercedes. Impreza przyciągnęła nie tylko miłośników szybkich i pięknych aut, ale również celebrytów.

Wśród gwiazd wyróżniała się Anna Samusionek, która pojawiła się w pięknej czerwonej sukni, na którą założyła ramoneskę. Celebrytka pozowała cierpliwie na ściance sponsorskiej, by potem już lansować się przy głównej atrakcji wieczoru - nowym Mercedesie CLA wartym niemal 200 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że skąpana w czerwieni Anna i auto w tym samym kolorze stanowili bardzo zgrany duet!

Jak myślicie, pasuje do niej taki samochód?

Zobacz też, jak Anna Samusionek i inne celebrytki testują kosmetyki:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Samusionek straciła kontrakt z Avonem
ONS
Newsy
Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką
Nie zobaczymy jej w obiecanej kampanii

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem wielkiej afery z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy toczą publiczną walkę o opiekę nad ich córką, Andżeliką . Aktorka do tej pory milczała, ale w końcu zabrała głos w telewizji - nie zabrakło łez. Przypomnijmy: Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Wielu zastanawiało się, czy zawirowania w życiu prywatnym wpłyną na karierę celebrytki i jej zaszkodzą w realizowaniu kolejnych projektów czy publicznym bywaniu, z którego Samusionek słynie. Póki co, celebrytka omija konsekwentnie pierwsze imprezy w sezonie. Kilka tygodni temu Samusionek wzięła udział w zdjęciach do kampanii społecznej Avon, która miała dotyczyć przemocy w rodzinie i walki z rakiem - wystąpiły w niej też Aneta Zając , Anna Wyszkoni i Anna Nowak-Ibisz (zobacz: Zając, Wyszkoni i Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon ) . Anna Samusionek miała wystąpić w akcji przeciwko przemocy w rodzinie, ale jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka straciła kontrakt z uwagi na zamieszanie wokół jej życia prywatnego, która odbiera jej wiarygodność w tego typu kampanii. Myślicie, że przez skandal w życiu prywatnym Anna Samusionek będzie zmuszona zawiesić swoją karierę w mediach? Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!   Kulisy kampanii społecznej Avon:

Anna Samusionek z czerwonymi ustami
Fleszstyle
Anna Samusionek jednego dnia na dwóch imprezach w dwóch różnych stylizacjach. Która lepsza?

Anna Samusionek w piątek pojawiła się na dwóch imprezach w dwóch różnych stylizacjach. Najpierw mogliśmy zobaczyć aktorkę na prezentacji wody DiuVitam. Gwiazda wówczas zaprezentowała się w czarnych skórzanych rurkach, które podkreśliły jej szczupłe nogi i w luźnym, pomarańczowym swetrze. Całość zwieńczyły czarne botki za kostkę. Nieco później aktorka znana głównie z serialu "Na Wspólnej" była gościem imprezy Radia Kolor. Na to spotkanie Anna Samusionek wybrała kombinezon w najmodniejszym obecnie kolorze khaki, który połączyła klasycznymi szpilkami w kolorze nude i kopertówką w tym samym odcieniu. My nie możemy zdecydować, która z tych dwóch odsłon podoba nam się bardziej. A Waszym zdaniem?   Zobacz: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: Błagam o pomoc.   Anna Samusionek na gali Radia Kolor Anna Samusionek na prezentacji wody

ons_Anna Samusionek, partner05.JPG
Newsy
Samusionek z nowym partnerem!
Pojawili się wczoraj na imprezie

Anna Samusionek doskonale bawiła się na wczorajszej imprezie firmy MAC. Towarzyszył jej młody, przystojny mężczyzna. Para posyłała sobie zalotne spojrzenia i uśmiechy. Na razie nie wiemy, kim jest nowy partner Samusionek, ale nie odstępował jej na krok. Anna cały wieczór była promienna i roześmiana. Jeśli to nowa miłość Samusionek, to już gratulujemy, bo stan zakochania wpływa na nią doskonale!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner