Courteney Cox i Jennifer Aniston
East News

Dramat w powietrzu! Samolot z Jennifer Aniston i Courtney Cox na pokładzie stracił koło

Courteney Cox i Jennifer Aniston
East News

Prywatny odrzutowiec z Jennifer Aniston i Courtney Cox na pokładzie musiał lądować awaryjnie w Ontario w Kalifornii. Popularne aktorki, znane m.in. z serialu "Friends", podróżowały do Cabo San Lucas w Meksyku. Podczas startu z Los Angeles maszyna straciła jedno z kół, lub według innych relacji - oponę.

Jak informują media, samolot wleciał już w przestrzeń powietrzną Meksyku, jednak pilot zdecydował, że bezpieczniej będzie zawrócić i wylądować w Stanach. Przez kilka godzin krążył w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego w Ontario, by spalić paliwo. W końcu zdecydował się na lądowanie, na szczęście udane:

Samolot wylądował na Ontario International Airport bez problemów, z wypuszczonym podwoziem tuż po 2 po południu - poinformował Fox News Ian Gregor z Federalnej Agencji Lotnictwa.

Według TMZ, samolotem podróżowało około 12 osób, poza aktorkami była tam rówież żona Jimmy-ego Kimmela - Molly oraz żona aktora Jasona Batemana - Amanda Anka. Wszyscy lecieli na kolejną imprezę z okazji 50. urodzin Aniston.

 

Amerykańskie stacje telewizyjne pokazały nagranie lądowania maszyny:

 

Jennifer Aniston 11 lutego skończyła 50 lat.

jennifer aniston
East News

Zobacz także: Angelina Jolie ostro zareagowała na wspólne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston!

Więcej na temat Jennifer Aniston Courtney Cox
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09