Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

"Chodzi o wieloletnią depresję" Narzeczona o samobójczej śmierci syna Leszka Millera

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Narzeczona syna Leszka Millera opowiedziała o dramacie swojego partnera! W minioną niedzielę syn byłego premiera został znaleziony martwy w jego domu pod Warszawą. Według wstępnych ustaleń Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo. Wczoraj śmierć swojego partnera skomentowała Katarzyna Sobkowiak, która w rozmowie z Wirtualną Polską przyznała, że kilka godzin przed tragedią doszło pomiędzy nimi do kłótni. Teraz narzeczona syna Leszka Millera zapewnia, że to wieloletnia depresja mogła być przyczyną jego samobójczej śmierci. Dramatyczne wydarzenia w poruszających słowach skomentował również sam Leszek Miller.

 

Zobacz także: "Rozegrał się horror", partnerka syna Leszka Millera pierwszy raz o jego śmierci! Na jaw wychodzą nowe fakty!

 

Syn Leszka Millera od kilku lat zmagał się z depresją

Narzeczona Leszka Millera Juniora w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o ich związku. Kobieta przyznała również, że nie wierzy w to, że jej partner mógł odebrać sobie życie przez ich kłótnię do której doszło kilka godzin przed jego śmiercią. Katarzyna Sobkowiak przyznaje wprost, że syn Leszka Millera od kilku lat zmagał się z depresją. 

To zupełnie nie przez kłótnię. Byliśmy zgraną parą, sprzeczki zdarzają się każdemu. To nie powód do takiego kroku. Moim zdaniem chodzi o wieloletnią depresję Leszka- przyznała w rozmowie z dziennikiem. 

Po raz pierwszy od śmerci syna głos zabrał również Leszek Miller. Były premier w poruszających słowach powiedział dramatycznych chwilach w jego rodzinie. 

Bardzo kochaliśmy swojego syna. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok, nie możemy sobie z tym poradzić…- powiedział w rozmowie z Super Expressem. Chcę pochować syna w spokoju. 

Według medialnych informacji pogrzeb syna Leszka Millera odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 września w Żyrardowie. 

 

Zobacz także: Kim był syn Leszka Millera i jakie były jego stosunki z ojcem?

 

Leszek Miller skomentował śmierć syna.

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Więcej na temat Leszek Miller
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17