Newsy

Sam wśród dam

Świetny aktor i obiekt westchnień tysiąca Polek jest wolny! Ale nie do wzięcia. Borys Szyc już ulokował swoje uczucia. W małym sercu 4-letniej córki Soni.
Borys Szyc znowu łamie serca. Co więcej, tym razem wymyślił wyjątkowo perfidny sposób na kobiety. Na zmianę z bratem udają niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. Kiedy jeden odgrywa rolę ofiary, drugi zdobywa kobiety na wizerunek dobrego brata opiekującego się kaleką. Proste i genialne. Na szczęście ten patent Borys Szyc przetestował tylko w komedii, która wkrótce wejdzie do kin – „Lejdis”. Bo w życiu Borys nie ma ochoty na łamanie serc. W tym roku kończy 30 lat i najważniejszy jest dla niego tylko jeden związek. Ze śliczną blondynką. Córką Sonią. Oprócz niej w jego życiu liczy się tylko praca.

Debiut w czapce krasnoludka
Naprawdę nazywa się Borys Szyc-Michalak. Tak ma napisane w dowodzie. Ale używa tylko jednego nazwiska. – Tak jest łatwiej – tłumaczy. Imię zawdzięcza mamie, a właściwie jej miłości do Rosji. Sam o sobie mówi: trudny charakter. Uparty i zapalczywy. Zawsze go nosiło. – Gdy byłem mały, nie znano określenia ADHD, ale jestem pewien, że to miałem – śmieje się Borys Szyc. Zawsze miał pięć pomysłów na minutę, w szkole nie potrafił usiedzieć w ławce. Uwielbiał się popisywać i wyrywał się do występów na każdej szkolnej akademii. Przy okazji zaradny. Obok domu jego dziadka była stacja benzynowa. Pracownicy pozwalali małemu Borysowi nalewać benzynę. Dostawał napiwki od kierowców, a kiedy kończył pracę, mógł sobie wziąć za darmo loda z lodówki.

– Zawsze walczyłem o swoją indywidualność. Dlatego nie chciałem iść do słynnej łódzkiej Jedynki, liceum, w którym trzeba było chodzić w mundurkach – wspomina.
Do filmu trafił, gdy miał... 9 lat. Śmieje się, że zawsze czuł zapędy artystyczne. Może mieli na to wpływ rodzice, którzy są plastykami? Jego chrzestna odpowiadała za charakteryzację w komedii Juliusza Machulskiego „Kingsajz”. Mały Borys pojawił się w jednej scenie w stroju krasnoludka. Był zachwycony halą łódzkiej wytwórni filmowej, ale myli się ten, kto sądzi, że od tej pory Szyc marzył o karierze aktorskiej. Nic z tego – Borys chciał zostać lekarzem. Dlatego w liceum wybrał klasę biologiczno-chemiczną. Nie na długo. Potem przeniósł się do klasy o profilu menedżerskim i zaczął planować karierę prawnika. Ale wówczas dała znać o sobie jego niepokorna natura. – Wtedy bardzo chciałem wyjechać z Łodzi. Miałem plan, by się usamodzielnić, zacząć żyć na własne konto. Sprawdzić, czy potrafię – opowiada. Żeby sprowokować wyprowadzkę z domu i rodzinnego miasta, Szyc postanowił, że będzie zdawał do krakowskiej i warszawskiej szkoły teatralnej. Legendarną łódzką Filmówkę przy Targowej w Łodzi ominął.
– Wszystko było świadome i zamierzone. Dostałem się do Akademii Teatralnej w Warszawie. To spore przeżycie. Nie dość, że musiałem zasymilować się i poznać nowych ludzi, to jeszcze miałem przed sobą wielkie, nieznane mi miasto. Ale nigdy nie żałowałem tej decyzji – mówi.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostaną rodzicami
Newsy
Borys Szyc i Justyna Nagłowska czekają na pierwsze dziecko, a kiedy ślub? Ich miłość to historia jak z filmu
Borys Szyc i Justyna Nagłowska czekają na pierwsze dziecko, a kiedy ślub? Ich miłość to historia jak z filmu

Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się dziecka, a kiedy ślub? Początkowo chcieli robić wesele już latem, ale gdy po sukcesie „Zimnej wojny” kariera Borysa Szyca nabrała rozpędu, musieli przełożyć plany – opowiada znajomy pary. I faktycznie, ostatnio Szyc jest rozchwytywany. Po zdjęciach do filmu o Józefie Piłsudskim „Legiony” oraz do serialu dla BBC „World  on Fire”, wszedł na plan „Króla” (według powieści Szczepana Twardocha) i „Watahy”. Zajął się też kooprodukcją filmu „(Nie)znajomi” oraz założył pierwszy w Polsce teatr w internecie „TheMuBa”. Ich ślub musi wiec poczekać!  Ślub Szyca i Nagłowskiej Zakochani planują jednak kameralne wesele, tylko w gronie najbliższej rodziny.  „W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: >Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca<. Tylko tyle i aż tyle. Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort”, zdradziła ostatnio Justyna.  Dziś spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Ale niewiele osób wie, że pierwszy raz wpadli w sobie w oko, gdy on miał 23 lata, ona 21. Justyna była wówczas asystentką Krystyny Jandy, z którą Borys grał w Teatrze Telewizji. Po latach aktor wyznał, że związek się wtedy rozpadł przez niego – był za bardzo skupiony na sobie. Sześć lat temu odnowił znajomość. Zobaczył w mediach społecznościowych zdjęcie Justyny, która siedziała samotnie na wydmach. „Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad”, opowiadał. Historia miłości Szyca i...

Borys Szyc, VIVA! kwiecień 2009
Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Newsy
Borys Szyc: Mężczyzna z wydm
Świetny aktor. Idol pokolenia. Kobiety go uwielbiają. Dlaczego więc jest samotny? Od czego ucieka? Kiedy się wzrusza i ile błędów w życiu popełnił? Dziś sam szuka odpowiedzi na te pytania.

– Borys, czy Ty musisz mnie kokietować? Ten zniżony głos. Po co to? Żeby przypadkiem nie wyjść na chwilę z roli? Borys Szyc: Z roli Szyca? Trudno z niej wyjść (śmiech). Ale zaskoczę cię. Zmieniam się. – Doznałeś nagłego olśnienia? Gadanie. Borys Szyc: Nie opowiem ci, że to było jak nagłe uderzenie w głowę, po którym w jednej chwili doszedłem do wniosku, że będę inaczej żył. Nic spektakularnego. To się we mnie zbierało przez lata. Czułem na przykład, że noszę w sobie emocje, ale nie wiem, czym są. Nie potrafię nazwać. Zamiast skonfrontować się z problemami, uciekałem od nich. I nie umiałem rozmawiać. – Ty, dusza towarzystwa? Borys Szyc: No, co mam ci powiedzieć? Jak dochodzi do prawdziwych, poważnych rozmów, nie potrafię znaleźć tych najważniejszych słów. Uczę się. Aktor, odgrywam życia innych, a o swoim zapominam. Musiałem się w końcu z tym zmierzyć. – Przesiałeś wszystkie znajomości przez grube sito? Zostały w kalendarzu numery telefonów, pod które możesz zawsze zadzwonić? Borys Szyc: Zostały. Choć przyjaciół policzę na palcach jednej ręki. Kilku chłopaków i Marta. Jesteśmy blisko od lat, od drugiej klasy podstawówki. Została matką chrzestną mojej córki Soni, a ja jej synka Kajetana. Tak, przesiałem znajomości. Dziś sobie tłumaczę: Nie wszystko jest ci potrzebne. Nie każdy musi cię lubić. Nie każdego musisz poznać, rozśmieszyć – a tak mi się do tej pory wydawało. Miałem gest – Borys stawia wszystkim! Lubiłem nie dbać o pieniądze, a okazuje się, że trzeba. Często przeceniałem swoje siły i nagle okazywało się, że na rachunku pusto. Przechodzę okres zmiany z rozlatanego debila w… No właśnie, w kogo? Zobaczymy. To jak przepoczwarzanie. Szukam już tylko zdarzeń, osób, które coś w...

Borys Szyc pokazał córkę. Sonia ma już 16 lat! 
Archiwum prywatne Borysa Szyca
Newsy
Borys Szyc pokazał córkę ze związku z Anną Bareją. Sonia ma już 16 lat! 
Sonia, córka Borysa Szyca i Anny Bareji, ma już 16 lat. Borys Szyc pokazał jej najnowsze zdjęcie i złożył życzenia.

Borys Szyc pokazał córkę Sonię na Instagramie w związku z jej szesnastymi urodzinami. Sonia Szyc to córka Borysa Szyca i Anny Bareji , urodziła się  w styczniu w 2015 roku. Trudno uwierzyć, że dziś ma już szesnaście lat! Szyc opublikował w mediach społecznościowych kilka niepublikowanych dotąd nigdzie zdjęć z jego prywatnego archiwum oraz złożył córce wyjątkowe życzenia: Jak to możliwe...16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz. Na ostatnim zdjęciu widać, co kochasz najbardziej... a ja najbardziej kocham Ciebie! Sto lat - napisał Borys Szyc pod zdjęciem. Dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego, Soniu! Zobacz także:  QUIZ! Dopasuj gwiazdę do... imion jej dzieci! To trudniejsze niż myślicie Tak wygląda obecnie 16-letnia córka Borysa Szyca.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc) Sonia, córka Borysa Szyca, ma konto na Instagramie. Wrzuca na nie czasem swoje nagrania. Sonia śpiewa i gra na gitarze. Ma prawdziwy talent - myślicie, że za jakiś czas nagra własny kawałek?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Sonia Wiktoriaa (@soniawiktoriaa) Tak Sonia...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner