Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl

Sablewska zostałą twarzą... modowego Facebooka

Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl

Maja Sablewska odkąd przestała być menadżerką gwiazd postanowiła intensywnie działać w branży modowej. Pierwszymi rezultatami jej poczynań na tym polu są m.in.: kolekcja dla marki Mohito (zobacz), poradnik "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej", a także przymiarka do własnego programu telewizyjnego o metamorfozach. Ponadto gwiazda zaangażowała się w innowacyjne przedsięwzięcie jakim jest modowy portal społecznościowy LaModa.pl.

Strona ma za zadanie łączyć miłośniczki mody i fanki zakupów w sieci. Na portalu można kupować i sprzedawać ubrania, obserwować pozostałych użytkowników, a także komentować czy "lubić" oferty wystawiane przez innych. W ofercie znaleźć można ubrania, buty i dodatki.

Sablewska została ambasadorką nowego projektu. Twórcy serwisu wybrali ją na swoją twarz, gdyż znana jest z dobrego gustu i kopiowanego przez wiele dziewczyn, stylu. Jakby tego było mało, na LaModa.pl Maja będzie udzielać porad jak się ubierać i wybrać najciekawsze produkty z serwisu.

Myślicie, że Sablewska sprawdzi się w roli wirtualnego stylisty, który będzie doradzał blogerkom i dziewczynom poszukującym własnego stylu? Miejmy tylko nadzieję, że za jakiś czas na ulicach nie pojawią się klony gwiazdy, gdyż w modzie nie chodzi o kopiowanie, a o inspirację.

Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl


Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl


Maja Sablewska i jej modowe metamorfozy:

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03