Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Sablewska rusza z własnym blogiem
ONS
Newsy

Sablewska zakłada WŁASNEGO bloga

Kiedy wystartuje?

Przedwczoraj z sieci zniknął blog Mai Sablewskiej, który był jednym z elementów kampanii promującej London Look marki Rimmel. Była menadżerka gwiazd nie zamierza jednak zakończyć swojej przygody z blogowaniem na tym etapie. Właśnie pochwaliła się, że już wkrótce wystartuje jej zupełnie nowe, prywatne poletko, na którym będzie publikowała swoje spostrzeżenia dotyczące stylu, mody, muzyki i zdrowego trybu życia.

Jak donosi serwis Lula.pl, autorski blog Sablewskiej ruszy już w lipcu i będzie dostępny pod adresem majasablewska.com. Blog będzie zawierał wiele inspiracji wizerunkowych i modowych, a jak zapewnia sama Maja, "będzie dalej tworzyć dla zwykłych ludzi". Bo to ich ceni sobie najbardziej.

Czekamy na start.

Zobacz: Koniec bloga Mai Sablewskiej!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Ruszył autorski blog Mai Sablewskiej
Gwiazda została szafiarką?

Zgodnie z zapowiedziami ruszył autorski blog Mai Sablewskiej . Jako doradca wizerunkowy, kreatorka nowych trendów w modzie, promotorka zdrowego stylu życia, chce przekonać ludzi do świadomego odżywiania i dbania o własny wizerunek. " Rożne kraje kojarzą się nie tylko ze stronami narodowymi, ale i stylem ulicy. Zatem dlaczego Polska ma kojarzyć się  jedynie z Cepelia i kolorowymi kogutami...?! Mamy dobre polskie marki, wspaniałych polskich projektantów i coraz więcej odważnych ludzi, więc niech i polskie ulice zapełniają się polskim stylem " - mówi Maja. Na blogu będzie można czytać o wydarzeniach z życia autorki oraz oglądać zdjęcia jej stylizacji. Czyżby Maja Sablewska została szafiarką #1 w Polsce? Tak prezentuje się najnowsza stylizacja Mai Sablewskiej:

Maja Sablewska zamknęła bloga
Newsy
Koniec bloga Mai Sablewskiej!
To stąd jej ostatnia depresja?

Równo rok trwała współpraca marki Rimmel i Mai Sablewskiej. Była menadżerka gwiazd po odejściu z programu "X Factor" została doradcą wizerunkowym Rimmla a jej głównym obowiązkiem było prowadzenie bloga, na którym prezentowała autorskie sposoby na udany wygląd. Od jakiegoś czasu krażyły jednak plotki o tym, jakoby ta współpraca nie układała się najlepiej. Dziś znalazły one swoje oficjalne potwierdzenie. W przesłanym do redakcji Afterparty.pl oświadczeniu czytamy: Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że współpraca między Mają Sablewską i marką RIMMEL dobiegła końca. Maja przestaje pełnić powierzoną jej funkcję doradcy wizerunkowego marki, a strona internetowa www.majasablewskablog.pl założona w celu promocji tej współpracy, nie będzie już aktywna. W trakcie naszej wspólnej pracy przeprowadziliśmy wiele ciekawych akcji, pokazaliśmy atrakcyjne stylizacje i pomysły na to, jak można odważnie pokazywać wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i styl. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali tę stronę i wspierali nasz projekt, Z wyrazami szacunku, Maja Sablewska i Agnieszka Majewska (dyrektor marketing COTY Polska)   Cała treść strony majasablewskablog.pl rzeczywiście zniknęła z sieci. Pod tym adresem widnieje już tylko informacja od autorki wraz z podziękowaniami dla czytelników. Czym teraz będzie zajmować się Maja? Na pewno nie będzie narzekać na brak zajęć. Według ostatnich doniesień ma zaprojektować własną linię ubrań , planuje kolekcję butów , a jakby tego było mało ma wykładać na uczelni . Przypomnijmy, że jeszcze do wczoraj blog Mai Sablewskiej wyglądał tak: Będziecie tęsknić za wpisami Mai?

ONS
Newsy
Sablewska wygłosi wykłady na uniwersytecie
Weźmie udział w Zjeździe Analityków Mediów

Blog Mai Sablewskiej przyciąga coraz więcej czytelników. Była menedżerka gwiazd, która została doradcą wizerunkowym kosmetycznej firmy Rimmel doradza na swojej stronie co robić, żeby wyglądać i czuć się świetnie. "London look" promowany przez Sablewską doceniany jest przez wiele instytucji, które coraz częściej zapraszają ją do współpracy. Sablewska zdradziła ostatnio, że będzie doradzać bezrobotnym kobietom jak osiągnąć sukces (zobacz: Sablewska teraz będzie pomagać bezrobotnym ). Okazuje się, że Maja Sablewska dostała właśnie kolejne zaproszenie. Tym razem działalnością byłej menedżerki zainteresował się Uniwersytet Warszawski! - Przyjęłam zaproszenie Uniwersytetu Warszawskiego i wezmę udział w dyskusji dotyczącej szeroko pojętej blogosfery. Cieszę się i jest mi niezmiernie miło, że blog który ma na celu promowanie wolności w wyrażanie siebie, został przyjęty do grona wartych uwagi - pochwaliła się na swoim  blogu Sablewska. Już 10 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się IV Ogólnopolski Zjazd Analityków Mediów. To właśnie wtedy Maja Sablewska będzie opowiadać o swoim blogu.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner