Maja Sablewska narzeka na Dodę
ONS

Sablewska: Przez Dodę mogłam nabawić się nowotworu!

Maja Sablewska narzeka na Dodę
ONS

Rozstanie Dody i Mai Sablewskiej było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie, a oficjalnych powodów takiej decyzji nie znał nikt. Managerka gwiazd przez wiele miesięcy była oskarżana przez swoją byłą podopieczną o brak profesjonalizmu i oszustwa, ale konsekwentnie milczała. W końcu obie Panie zakopały wojenny topór i przez moment wydawało się nawet, że być może wrócą do współpracy.

Tak się nie stało - Doda powierzyła swoją karierę komu innemu, a Sablewska skupiła się na doradztwie wizerunkowym i modzie. Niebawem dostanie też własny program w telewizji, który ma zapewnić jej powrót na szczyty. Zobacz: "Będę Magdą Gessler"

W najnowszym wywiadzie dla lokalnego serwisu Trojmiasto.pl Maja wraca pamięcią do czasów, gdy opiekowała się gwiazdami - Dodą, Edytą Górniak i Mariną. Zdradza też powód, dla którego rozstała się z Rabczewską. Okazuje się, że managerka mogła przypłacić tę współpracę...  groźnymi chorobami.

- W 2009 roku lekarz powiedział mi, że przy takim trybie życia grożą mi wszystkie choroby cywilizacyjne, od nowotworów po depresję, postanowiłam zrezygnować ze współpracy z Dodą - wyznała.


Sablewska przyznała też, że w momencie, gdy drogi obu Pań się rozeszły, jej życie zawodowe stanęło pod znakiem zapytania:

- Szczególnie trudny był moment, kiedy zakończyła się moja współpraca z Dodą. Miałam wtedy 29 lat i kompletnie zburzył się mój świat zawodowy, a chwilę później również prywatny. Lista znajomych w telefonie skróciła się o połowę. - czytamy w wywiadzie dla serwisu Trójmiasto.pl.


Maja postawiła na zdrowie i zachęcanie Polek do korzystania z dóbr medycyny estetycznej. Brzmi zdrowiej? Zobacz: "Mam 32 lata. Używam botoksu"

Tak wyglądało publiczne pojednanie Dody i Mai:

Więcej na temat Doda Maja Sablewska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11