Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Sablewską inspirują... krowy na trawie

Tego chyba jeszcze nie było?

Maja Sablewska po tym jak zakończyła współpracę z podopiecznymi zajęła się realizowaniem własnych projektów, a ściślej mówiąc, została doradcą wizerunkowym. Specyficzny styl London Look, którym celebrytka promuje markę Rimmel, przyjął się na polskich ulicach i sprawił, że Maja została ekspertem w dziedzinie mody. Dlatego też jest chętnie zapraszana na wykłady, a to dla studentów, a to dla kobiet bezrobotnych. Zobacz: Sablewska udzieli wykładu bezrobotnym. Teraz z kolei w rozmowie z magazynem dla wegetarian "Vege", Sablewska opowiedziała co ją inspiruje w modzie:

- Inspiruję się życiem. Krowami na trawie, widokiem za oknem, kolorem książki, tym, co widzę na sklepowych półkach. Niefajnie jest przesadzać by nie stać się ofiarą.

Żeby było bardziej realistycznie, Maja podała przykład ostatniej inspiracji:

- Czytam książkę, która ma okładkę w pionowe paski i chciałam mieć takie spodnie. Wypatrzyłam takie niedawno w jednej z sieciówek za jedyne 39 złotych.

Oprócz wywodu na temat charakterystycznego stylu blogerka zdradziła także, że od trzech lat jest wegetarianką i nie jada mięsa. Do takiej decyzji skłoniły ją badania na podstawie genotypu, według których Maja ma nietolerancję pokarmową na większość gatunków mięs. Ciekawe czy jej śladami pójdą entuzjaści jej stylu?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl
Newsy
Sablewska zostałą twarzą... modowego Facebooka
Na jej portalu możecie kupować i sprzedawać

Maja Sablewska odkąd przestała być menadżerką gwiazd postanowiła intensywnie działać w branży modowej. Pierwszymi rezultatami jej poczynań na tym polu są m.in.: kolekcja dla marki Mohito ( zobacz ), poradnik "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej", a także przymiarka do własnego programu telewizyjnego o metamorfozach. Ponadto gwiazda zaangażowała się w innowacyjne przedsięwzięcie jakim jest modowy portal społecznościowy LaModa.pl . Strona ma za zadanie łączyć miłośniczki mody i fanki zakupów w sieci. Na portalu można kupować i sprzedawać ubrania, obserwować pozostałych użytkowników, a także komentować czy "lubić" oferty wystawiane przez innych. W ofercie znaleźć można ubrania, buty i dodatki. Sablewska została ambasadorką nowego projektu. Twórcy serwisu wybrali ją na swoją twarz, gdyż znana jest z dobrego gustu i kopiowanego przez wiele dziewczyn, stylu. Jakby tego było mało, n a LaModa.pl Maja będzie udzielać porad jak się ubierać i wybrać najciekawsze produkty z serwisu . Myślicie, że Sablewska sprawdzi się w roli wirtualnego stylisty, który będzie doradzał blogerkom i dziewczynom poszukującym własnego stylu? Miejmy tylko nadzieję, że za jakiś czas na ulicach nie pojawią się klony gwiazdy, gdyż w modzie nie chodzi o kopiowanie, a o inspirację. Maja Sablewska i jej modowe metamorfozy:

ONS
Newsy
Sablewska skrytykowała powiększanie piersi. Obok siedziała Pietrasińska
Zrobiło się trochę niekomfortowo

Maja Sablewska jest częstym gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Gospodyni programu "Sablewskiej sposób na modę" występuje w roli eksperta od mody, trendów czy kreowania wizerunku. Jej ostatnia wizyta z pewnością na długo zapadnie w pamięć nie tylko telewidzom, ale również gospodarzom śniadaniówki. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Dziś rano celebrytka ponownie zasiadła na kanapie DDTVN, aby porozmawiać o... piersiach. Obok niej w temacie miały wypowiadać się inne "ekspertki" - Monika Pietrasińska i Sonia Wesołowska , które słyną z dość biustów. Niekoniecznie naturalnych, szczególnie w przypadku tej pierwszej. Maja, jakby na przekór, nie wypowiadała się zbyt pochlebnie o powiększaniu piersi i obecność koleżanki zupełnie jej nie przeszkadzała.   Rozumiem, że czasami można powiększyć piersi, np. kobiety po dzieciach mają te piersi nie takie, jakby chciały czy powinny mieć albo w ogóle. Jeżeli powiększają piersi dla siebie, później dla mężczyzn i wszystkich dookoła to ja to rozumiem, ale nie jeśli ta kolejność jest odwrócona - wyznała Maja. Pietrasińska przewracała tylko oczami, ale w końcu i ona została dopuszczona do głosu. Modelka często eksponuje niemal nagi biust, ale dziś twierdziła, że rzadko jest to jej intencją.   Ja tylko czasami ten biust eksponuję, dziś akurat nie, bo nie wypada. W moim przypadku niekiedy jest tak, że zupełnie nawet nie wiem o tym, że flesz fotografa prześwietli bluzkę i bardzo często wynikają takie sytuacje, których ja nie przewiduję do końca. Raczej nie robię tego celowo, w całości nie chciałabym, żeby był pokazany. Natomiast w pewnych kreacjach, które zakładałam, na pewno już świadomie wiedziałam, że pewna ich część będzie wystawać, oczywiście do pewnej granicy. No niestety, nie zawsze szło to zgodnie z planem i...

Newsy
Sablewska ma nową fuchę
Reklamuje kosmetyki

Maja Sablewska ostatnio nie ma dobrej passy w pracy jako menadżerka artystyczna, za to coraz lepiej radzi sobie jako celebrytka. Właśnie podpisała umowę na nową reklamę. - Maja Sablewska została "wybrana doradcą wizerunkowym" jednej z kosmetycznych marek - doniosła "Plejada". - Zadaniem Mai będzie promowanie wolności w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i popularyzacja stylu London Look w Polsce. Czy waszym zdaniem Maja nie powinna właśnie pójść w tym kierunku i zająć się stylem, reklamami, zamiast próbować wylansować rodzimą Lady GaGę? (ac)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner