Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Sablewska będzie miała własny program!

Znamy szczegóły projektu

Od kiedy Maja Sablewska przestała być menedżerką gwiazd, oraz przestała być jurorką w muzycznym show "X-Factor" jej kariera nie tylko nie stanęła w miejscu, ale i wyraźnie nabrała tempa. Była menedżerka Dody, Edyty Górniak i Mariny Łuczenko założyła bloga i została doradcą wizerunkowym marki Rimmel. Dzięki swojej działalności Sablewska została zaproszona m.in. przez Uniwersytet Warszawski oraz przez Urząd Miasta, aby opowiedziała o swojej karierze i pomysłach na sukces. Zobacz: Sablewska wygłosi wykłady na uniwersytecie

Okazuje się, że celebrytka już wkrótce pojawi się również w telewizji! Swoim sukcesem Sablewska pochwaliła się na blogu.

- ...kilka tygodni temu przyjęłam zaproszenie do projektu eventowo-telewizyjnego, który ma na celu zmieniać wizerunek zwykłych ludzi, oczywiście tych, którzy wyrażą na to chęć- czytamy na majasablewskablog.pl. Nie zdradzę Wam więcej, bo nie chcę zapeszać. Jestem szczęśliwa, że jako doradca wizerunkowy mogę pomagać ludziom "obok..."

Będziecie oglądać program Mai Sablewskiej, która tak prezentuje się w swoim ulubionym stylu "London look"?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska ambasadorką LaModa.pl
Newsy
Sablewska zostałą twarzą... modowego Facebooka
Na jej portalu możecie kupować i sprzedawać

Maja Sablewska odkąd przestała być menadżerką gwiazd postanowiła intensywnie działać w branży modowej. Pierwszymi rezultatami jej poczynań na tym polu są m.in.: kolekcja dla marki Mohito ( zobacz ), poradnik "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej", a także przymiarka do własnego programu telewizyjnego o metamorfozach. Ponadto gwiazda zaangażowała się w innowacyjne przedsięwzięcie jakim jest modowy portal społecznościowy LaModa.pl . Strona ma za zadanie łączyć miłośniczki mody i fanki zakupów w sieci. Na portalu można kupować i sprzedawać ubrania, obserwować pozostałych użytkowników, a także komentować czy "lubić" oferty wystawiane przez innych. W ofercie znaleźć można ubrania, buty i dodatki. Sablewska została ambasadorką nowego projektu. Twórcy serwisu wybrali ją na swoją twarz, gdyż znana jest z dobrego gustu i kopiowanego przez wiele dziewczyn, stylu. Jakby tego było mało, n a LaModa.pl Maja będzie udzielać porad jak się ubierać i wybrać najciekawsze produkty z serwisu . Myślicie, że Sablewska sprawdzi się w roli wirtualnego stylisty, który będzie doradzał blogerkom i dziewczynom poszukującym własnego stylu? Miejmy tylko nadzieję, że za jakiś czas na ulicach nie pojawią się klony gwiazdy, gdyż w modzie nie chodzi o kopiowanie, a o inspirację. Maja Sablewska i jej modowe metamorfozy:

Kolejny sukces Mai Sablewskiej
ONS
Newsy
Były sukienki, buty, a teraz? Maja Sablewska zaprojektuje...
Po butach i ubraniach przyszła pora na...

Od kiedy Maja Sablewska przestała być menedżerką gwiazd sama stała się jedną z nich. Maja ma na swoim koncie wiele sukcesów takich jak: prowadzenie hitowego programu "Sablewskiej sposób na modę", współpracę z zagraniczną marką kosmetyczną oraz projektowanie ubrań i butów. Ostatnio była menedżerka pojawiła się również na okładce magazynu "Playboy". Okazuje się, że Maja Sablewska nie zamierza zwalniać tempa. Według doniesień magazynu "Flesz" stylistka będzie projektować kapelusze. - Prowadzę rozmowy z jedną z zagranicznych firm, specjalizujących się w nakryciach głowy - przyznała Sablewska. Na pewno zainspiruję się latami 70. I... moimi tatuażami . Nie możemy doczekać się efektów końcowych nowego projektu Mai Sablewskiej. Chcielibyście nosić kapelusze inspirowane tatuażami stylistki? Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska pierwszy raz o zaręczynach Sablewska i Mazolewski razem na imprezie:  

Maja Sablewska nie chce być  menadżerką gwiazd
ONS
Newsy
Maja Sablewska o pracy z gwiazdami: Ta praca sprawiła, że straciłam wiarę w siebie
Stylistka wspomina współpracę z Dodą i Edytą Górniak

Kilka lat temu Maja Sablewska przestała być menadżerką gwiazd i zajęła się własną karierą. I chociaż początkowo niewiele wskazywało, że odniesie sukces, to w chwili obecnej Sablewska jest jedną z największych gwiazd telewizji. Maja prowadzi własny program "Sablewskiej sposób na modę" i projektuje własne linie ubran, butów i kapeluszy, Ostatnio o byłej menadżerce Dody i Edyty Górniak zrobiło się głośno za sprawą zaręczyn z Wojtkiem Mazolewskim. Zobacz: Sablewska opowiada o zaręczynach: Wojtek zrobił to w wyjątkowy sposób [WIDEO] Wszystko wskazuje na to, że Maja Sablewska nie żałuje swojej decyzji o zakończeniu współpracy z piosenkarkami. Stylistka w rozmowie z magazynem Grazia przyznaje, że rola menadżerki była bardzo wyczerpująca. - .. .ta praca sprawiła , że straciłam wiarę w siebie. Okazało się, że dając 100 procent siebie i swego serca, możesz tak dostać po tyłku, że nie będziesz mogła usiąść . Gdy widziałam efekty, rosły mi skrzydła- i przy Edycie, i Dodzie, i Marinie. Ale kiedy po rozstaniu z Dodą spadły na mnie impertynencje, pomyślałam, że mnie to już nie spotka. Po czym zajęłam zajmować się Edytą i spotkało mnie prawie to samo, nawet w gorszym wydaniu. Kiedy to przeanalizowałam, pomyślałam, że muszę zająć się czymś innym - stwierdziła Maja Sablewska. Była menadżerka gwiazdy zdradziła również, że w roli stylistki czuje, że się świetnie. Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska- Od menedżerki do gwiazdy

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner