Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja

 

Prokuratura poinformowała o wstępnych wynikach sekcji zwłok Pauliny D. Kilka dni temu odnaleziono ciało poszukiwanej 28-letniej absolwentki Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Kobieta zaginęła ponad tydzień temu, po raz ostatni widziano ją z mężczyzną w wieku 40-50 lat u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki. Policja ustaliła, że był to Gruzin mieszkający przy ulicy Żeromskiego. W sprawie zatrzymano już trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D. Do tej pory trwają poszukiwania mężczyzny, który miał zamordować 28-letnią kobietę. Teraz wszyscy zastanawiają się, jaki był motyw zabójcy i jaka była przyczyna śmierci Pauliny D. Prokuratura odpowedziała na te pytania!

 

Zobacz także: Brat zamordowanej Pauliny D. zabrał głos. Rodzina ma bardzo ważną prośbę!

 

Wyniki sekcji zwłok

Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z portalem Wirtualna Polska poinformował o wstępnych wynikach sekcji zwłok. Rzecznik przyznał, że śledczy zabezpieczyli nóż, którym kobieta mogła zostać zamordowana i zdementował medialne informacje, według których ciało Pauliny D. miało być rozczłonkowane. 

Wstępne ustalenia po sekcji zwłok potwierdziły, że przyczyną śmierci 28-latki były rany kłute szyi. Stwierdzono także obrażenia wskazujące na pobicie - przyznał Krzysztof Kopania. 

A jaki był motyw zabójcy? Dlaczego Paulina D. została zabita?

Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych - w rozmowie z portale wp.pl przyznał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 

Prokuratura sprawdza jeszcze, czy zabójca podał Paulinie D. środki psychoaktywne. 

 

Zobacz także: Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.! Dlaczego sekcja zwłokzostała przeprowadzona tak późno?

 

Prokuratura podała wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. 

East News

 

Więcej na temat zabójstwo
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44