Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala

Kiedy Zygmunt Chajzer wyjdzie ze szpitala? Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia uwielbianego dziennikarza.

W czwartek Zygmunt Chajzer przeszedł bardzo poważną operację. Tego samego dnia w mediach społecznościowych jego syna pojawił się apel do fanów, w którym prosił o trzymanie kciuków za swojego tatę. Niestety, z powodu jego stanu zdrowia rodzina nie mogła wspólnie świętować urodzin Filipa Chajzera.

Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - pisał Filip Chajzer. 

Teraz przekazano najnowsze informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Kiedy wyjdzie ze szpitala? Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis. Jak się okazuje, zaraz po operacji Filip Chajzer dostał bardzo ważną wiadomość. 

Zobacz także: Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala

Korwin Piotrowska skrytykowała Chajzera za walkę z hejterami: "Niepotrzebnie wdaje się w pogadanki"

Zygmunt Chajzer w szpitalu. Wiadomo, co ze stanem jego zdrowia

Filip Chajzer przekazał informacje o stanie zdrowia swojego taty. Jak się okazuje, Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Prezenter dostał bardzo ważną wiadomość, którą postanowił podzielić się z fanami. 

Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu! - napisał w wiadomości do syna Zygmunt Chajzer.

Uwielbiany dziennikarz załączył również zdjęcie ze szpitalnego łóżka, w którym leży z wielkim uśmiechem na twarzy. W mediach społecznościowych przekazał również świetną nowinę swoim fanom. Wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala! Co więcej, już doskonale wie, co zrobi, kiedy wróci do domu. 

Kochani! Wszystko jest Ok, dziękuje Wam za wielkie wsparcie! Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko co pojawi się na domowym stole! (Wraz ze stołem)

Obaj panowie wyrazili ogromną wdzięczność fanom, za tak mocne trzymanie kciuków! Na szczęście już po strachu. Wszyscy mają nadzieję, że Zygmunt Chajzer jak najszybciej wróci do pełni sił.

 

Filip Chajzer na swoim profilu na Instagramie opublikował wiadomość, jaką dostał od swojego ojca. Na szczęście Zygmunt Chajzer jest już po operacji i czuje się doskonale.

Zygmunt Chajzer w szpitalu
Instagram

Zygmunt Chajzer postanowił podzielić się dobrą wiadomością ze swoimi fanami. Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych post ze szpitala!

 

 

Filip Chajzer i Zygmunt Chazjer
x-news
TV-Show
Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!
Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

  Dla Zygmunta Chajzera i jego syna Filipa wyjazd w ramach show "Ameryka Express" w TVN to moment, by znów pobyć ze sobą i nacieszyć się swoim towarzystwem. A przy okazji chyba nieźle się bawią. Zapytaliśmy ich o proszek do prania, który ma ponoć wejść na polski rynek. W końcu pan Zygmunt to król reklam specyfików piorących. Jak usłyszeliśmy, dziennikarz wziął udział w reklamie, ale... w Boliwii. Myślicie, że to prawda? Posłuchajcie, co mówią Zygmunt i Filip Chajzer owie!   Zobacz też:  Filip Chajzer miał niebywałe powodzenie u facetów! To co przydarzyło mu się Ameryce, zapamięta do końca życia!

Wywiad z Chajzerami w Party
Newsy
Filip i Zygmunt Chajzerowie zostali sąsiadami! "Chciałem kupić mieszkanie, ale ceny były ponad moje możliwości" WYWIAD
Filip i Zygmunt Chajzerowie zostali sąsiadami! "Chciałem kupić mieszkanie, ale ceny były ponad moje możliwości" WYWIAD
Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews
Newsy
Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala
Co dzieje się z Zygmuntem Chajzerem? W mediach społecznościowych Filipa Chajzera pojawił się niepokojący wpis. Znany prezenter zaapelował do fanów. Stan zdrowia jego ojca jest bardzo poważny.

Filip Chajzer właśnie zaapelował do fanów. Niestety, choć jutro obchodzi swoje urodziny, nie ma powodów do świętowania. Znany prezenter opublikował w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. Okazuje się, że jego ojciec czeka na operację w szpitalu. Niestety, stan zdrowia Zygmunta Chajzera jest bardzo poważny. Jak przyznał Filip Chajzer, wszystko zaczęło się dwa miesiące temu, chwilę później skutki mogłyby okazać się tragiczne.  Zobacz także:   Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta? Zygmunt Chajzer czeka na poważną operację. Filip Chajzer apeluje do fanów Choć publikowane wcześniej w mediach społecznościowych posty i zdjęcia przez Filipa Chajzera, jak i samego Zygmunta Chajzera na nic nie wskazywały, okazuje się, że uwielbiany dziennikarz ma problemy ze zdrowiem i już dziś przejdzie poważną operację. Jak podkreślił Filip Chajzer, to już ostatni dzwonek. Drodzy. Ci którzy śledzą mojego Fb i I Insta wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzer's jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację - przekazał prezenter.  Jak wyznał w poruszającym wpisie Filip Chajzer, postawiona przez lekarzy diagnoza nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Gwiazdor TVN zaapelował do swoich fanów o wsparcie dla swojego ojca, a także o dbanie o zdrowie najbliższych.  Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner