Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER

Są nowe informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Filip Chajzer dostał wiadomość ze szpitala

Zygmunt Chajzer w koszuli
Artur Zawadzki/REPORTER

W czwartek Zygmunt Chajzer przeszedł bardzo poważną operację. Tego samego dnia w mediach społecznościowych jego syna pojawił się apel do fanów, w którym prosił o trzymanie kciuków za swojego tatę. Niestety, z powodu jego stanu zdrowia rodzina nie mogła wspólnie świętować urodzin Filipa Chajzera.

Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek - pisał Filip Chajzer. 

Teraz przekazano najnowsze informacje o stanie zdrowia Zygmunta Chajzera. Kiedy wyjdzie ze szpitala? Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych nowy wpis. Jak się okazuje, zaraz po operacji Filip Chajzer dostał bardzo ważną wiadomość. 

Zobacz także: Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala

Zygmunt Chajzer w szpitalu. Wiadomo, co ze stanem jego zdrowia

Filip Chajzer przekazał informacje o stanie zdrowia swojego taty. Jak się okazuje, Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Prezenter dostał bardzo ważną wiadomość, którą postanowił podzielić się z fanami. 

Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu! - napisał w wiadomości do syna Zygmunt Chajzer.

Uwielbiany dziennikarz załączył również zdjęcie ze szpitalnego łóżka, w którym leży z wielkim uśmiechem na twarzy. W mediach społecznościowych przekazał również świetną nowinę swoim fanom. Wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala! Co więcej, już doskonale wie, co zrobi, kiedy wróci do domu. 

Kochani! Wszystko jest Ok, dziękuje Wam za wielkie wsparcie! Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko co pojawi się na domowym stole! (Wraz ze stołem)

Obaj panowie wyrazili ogromną wdzięczność fanom, za tak mocne trzymanie kciuków! Na szczęście już po strachu. Wszyscy mają nadzieję, że Zygmunt Chajzer jak najszybciej wróci do pełni sił.

 

Filip Chajzer na swoim profilu na Instagramie opublikował wiadomość, jaką dostał od swojego ojca. Na szczęście Zygmunt Chajzer jest już po operacji i czuje się doskonale.

Zygmunt Chajzer w szpitalu
Instagram

Zygmunt Chajzer postanowił podzielić się dobrą wiadomością ze swoimi fanami. Uwielbiany dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych post ze szpitala!

 

 

Więcej na temat Filip Chajzer Zygmunt Chajzer
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09