Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Nowe informacje
ONS
Newsy

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji przez Ryszarda Rynkowskiego?!

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji przez Ryszarda Rynkowskiego?!

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji przez Ryszarda Rynkowskiego?! Pojawiły się nowe informacje w sprawie piosenkarza, który wczoraj trafił do szpitala psychiatrycznego w Świeciu, po tym jak w swoim domu miał wymachiwać bronią i grozić, że odbierze sobie życie. Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia przyznała, że broń, którą miał przy sobie muzyk była legalna, a sam Rynkowski miał na nią pozwolenie. Teraz w mediach pojawiły się kolejne doniesienia w tej sprawie. Dziennikarz radia RMF FM poinformował o nich na Twitterze.

1/2 Jest śledztwo ws. nielegalnego posiadania amunicji przez Ryszarda Rynkowskiego. Miał w domu kilka sztuk broni i kilka rodz amun.- napisał Kuba Kaługa.

Co ciekawe, okazuje się, że będzie również drugie śledztwo, w którym Ryszard Rynkowski będzie miał status osoby pokrzywdzonej!

2/2 Prokuratura sprawdzi czy wszystko było legalnie.Będzie też 2 śledztwo. Piosenkarz będzie miał w nim status osoby pokrzywdzonej @RMF24pl- donosi dziennikarz.

Wygląda więc na to, że to nie koniec problemów Ryszarda Rynkowskiego. Super Express przypomina, że jeżeli artysta posiadał amunicję i broń nielegalnie, to będzie mu grozić od 6 miesięcy do 8 lat więzienia!

 

Co więcej, jak podaje portal TVN24.pl Ryszard Rynkowski najprawdopodobniej straci pozwolenie na broń.

 

W tej sytuacji trudno się spodziewać innej decyzji, niż cofnięcie pozwolenia. Jeśli muzyk się nie będzie z nią zgadzał, może się odwołać do sądu administracyjnego- policja przyznaje w rozmowie z portalem.

 

 

Zobacz także: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza

 

Dziennikarz radia RMF FM poinformował o śledztwie w sprawie Ryszarda Rynkowskiego.

Kuba Kaługa informuje o śledztwie w sprawie Ryszarda Rynkowskiego
twitter

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie amunicji w domu muzyka.

Ryszard Rynkowski
ONS

Ryszard Rynkowski podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
Wiemy, co grozi Ryszardowi Rynkowskiemu za noszenie broni po spożyciu alkoholu!
Wiemy, co grozi Ryszardowi Rynkowskiemu za noszenie broni po spożyciu alkoholu!

Ryszard Rynkowski zapłaci 5 tysięcy złotych za noszenie broni będąc pod wpływem alkoholu? Nie milkną echa afery z udziałem piosenkarza, który pod wpływem alkoholu groził, że popełni samobójstwo. Słynny muzyk został aresztowany i spędził kilka godzin w szpitalu psychiatrycznych w Świeciu. Ryszard Rynkowski wrócił szybko do domu, a w mediach pojawiły się informacje, że piosenkarz chciał odebrać sobie życie, ponieważ boi się o swoją karierę. Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał -  pisał Fakt. Wiemy już, że prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji. Teraz, jak informuje Super Express, Ryszardowi Rynkowskiemu grozi również kara grzywny w wysokości 5 tysięcy złotych. Prowadzimy postępowanie w sprawie o wykroczenie. Zgodnie z prawem (art. 51 Ustawy o broni i amunicji): kto nosi broń, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, podlega karze aresztu lub grzywny - powiedziała st. asp. Agnieszka Łukaszewska z brodnickiej policji. Niewykluczone, że muzyk straci również pozwolenie na broń. Waszym zdaniem 5 tysięcy złotych to duża czy mała kara za noszenie broni pod wpływem alkoholu?   Zobacz także: Korwin Piotrowska o sprawie Rynkowskiego: "Wstydem jest opowiadanie żenujących banialuk"   Ryszard Rynkowski zapłaci 5 tysięcy złotych? Policja prowadzi śledztwo w sprawie incydentu z udziałem piosenkarza.

Ryszard Rynkowski zatrzymany
Newsy
Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!
Nowe szczegóły

Z ostatniej chwili! Jak podaje RMF24.pl Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w Brodnicy, gdzie mieszka. Policjanci zostali wezwani przez jednego z członków rodziny Rynkowskiego. Kiedy policja przyjechała na miejsce, artysta stał przed swoim domem… z bronią! Podobno groził, że jej użyje.    Ryszard Rynkowski zatrzymany! Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Rynkowski był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony na izbę wytrzeźwień. Dziś zostanie przesłuchany i trafi na badania.   "Super Express" podaje, że Ryszard Rynkowski został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza.   AKTUALIZACJA   Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?   Według informacji "Super Express" świadkowie zdarzenia twierdzą, że Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo! Wokalista miał biegać z bronią wokół domu (miał na nią pozwolenia) i odgrażać, że się zabije. Około godziny 23:30 ktoś z rodziny wezwał policję:   Możemy potwierdzić, że 65-letni mieszkaniec naszego powiatu został przewieziony na konsultację lekarską. Miał ważne pozwolenie na broń. Groził samobójstwem . Nie groził bronią ani rodzinie, ani policjantom.  Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratury i to prokuratura zadecyduje, czy zostaną postawione zarzuty - powiedziała w rozmowie z WP st. asp. Agnieszka Łukaszewska z komendy w Brodnicy. Co więcej - policjanci znaleźli w jego domu trzy sztuki broni, w tym jedną sportową.   Więcej szczegółów - już niebawem.   Zobacz: Ryszard Rynkowski - A Ty przy mnie bądź   Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję.   Ryszard Rynkowski ma poważne problemy.

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Nowe informacje
ONS
Newsy
Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza
"W jego organizmie był alkohol, ale..."

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? C eniony i lubiany  artysta wymachiwał bronią przed swoim domem w Brodnicy.   Podobno groził, że jej użyje.  Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Jak teraz czuje się piosenkarz?   Głos w sprawie zabrał menadżer Ryszarda Rynkowskiego, Bogdan Zep w rozmowie z WP. Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany  - powiedział Zep. -  Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - dodał menadżer Rynkowskiego. Mamy nadzieję, że Ryszard Rynkowski szybko wróci do zdrowia. Wszyscy fani trzymają kciuki za swojego idola!   Zobacz też:  Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!   Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?   Na szczęście czuje się już dobrze.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner