ONS

Rutowicz wróciła do pracy w solarium

ONS

Kariera Jolanty Rutowicz trwała nawet długo jeśli patrzeć na losy jej kolegów z programów reality-show. Po kilku latach utrzymywania się w polskim show-biznesie, głównie dzięki cynicznym wypowiedziom i popadaniu w samozachwyt, uczestniczka "Big Brother" wyprowadziła się do Anglii. Podobno pracuje w tamtejszym solarium, czyli tak jak zanim stała się rozpoznawalna.


Jolanta starała się poprawić swój wizerunek. W tym celu zmieniła stylizacje i złagodziła wypowiedzi. Nawet napisała autobiografię, która ma być ostatecznym rozliczeniem się z przeszłością. I w tym miejscu pojawił się problem - brak wydawcy. Rutowicz aplikowała swoje prośby o wydanie książki do wielu wydawnictw, ale żadne nie było na tyle odważne, aby ją wydać. Zasmucona tym faktem celebrytka podobno zdecydowała się wydać książkę własnymi środkami. Tak przynajmniej sugeruje były narzeczony Jolanty, Mateusz Osiecki, który na tablicy Facebooka Karoliny Korwin-Piotrowskiej napisał:


- Słyszałem że Jolka wrócila do Londynu do solarium gdzie kiedyś pracowała może uda się jej zarobić na wydanie tego dzieła? - (pisownia oryginalna).

 

Ciekawe czy Rutowicz uda się wrócić do show-biznesu w nowym, tym razem poważniejszym wizerunku pozbawionym fascynacji pluszowymi konikami. Trzymacie za nią kciuki?


chimera

Więcej na temat Jola Rutowicz
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53