Fot: Facebook

Lada moment ruszają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Nasi reprezentanci są już w Rosji (to właśnie tam odbędzie się tegoroczny Mundial). Polska drużyna z pewnością ucieszy się z informacji, że ma wiernego fana. Russell Crowe wspierał ich podczas Euro 2016 i tak samo będzie tym razem! 

 

Zobacz: Russell Crowe do Kuby Błaszczykowskiego: "Kochamy Cię Kuba, jesteś bohaterem!" Emocjonujące wpisy mówią wszystko!

 

"To są drużyny, które będę obserwować podczas mistrzostw świata. Nie przewiduję, kto wygra. Są to drużyny, które postanowiłem śledzić podczas fazy grupowej... Urugwaj, Portugalia, Australia, Islandia, Kostaryka, Korea Południowa, Belgia, Polska" - napisał na Twitterze Russell Crowe. 

 

 

Australijski aktor wymienił Polaków na końcu swojej listy, ale musicie wiedzieć, że zawsze śledzi nasze zmagania na murawie i ocenia każdy występ Polaków.

Więcej: Russell Crowe po meczu z Niemcami pochwalił Polaków za grę, ale wytknął Arkadiuszowi Milikowi

 

Ostatnio doping światowej gwiazdy kina niewiele nam pomógł. Mamy nadzieję, że tym razem będzie trzymać kciuki jeszcze mocniej! 

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

 

Aktor zawsze kibicuje Polakom! 

Russell Crowe wspiera Polaków przed meczem z Portugalią
East News/ONS

Więcej na temat Russell Crowe Mundial 2018