ONS
Newsy

Rusin o swoim wyglądzie: Musiałam coś z tym zrobić

Jak cię widzą, tak cię piszą...

Jeszcze kilka lat temu Kinga Rusin nie przejmowała się swoim wyglądem. Prezenterka wybierała klasyczne i wygodne kreacje, nie patrząc na najnowsze trendy w modzie. Rusin przyznaje, że wolała zajmować się córkami niż biegać po sklepach w poszukiwaniu nowej sukni na wieczorne wyjście.

Jednak teraz jest zupełnie inaczej. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” zrozumiała, jak ważny jest wygląd osoby publicznej. W rozmowie z magazynem „Uroda” Rusin przyznaje, że wygląd ma dla niej ogromne znaczenie. Uwielbia zjawiskowe kreacje od Prady, Gucci czy Max Mary.

- Jak cię widzą, tak cię piszą, niezależnie od tego, czy pracujesz w sklepie, w telewizji, czy prowadzisz biznes. Poprzez wygląd - strój, makijaż, fryzurę - przekazujemy informację o naszym stosunku do siebie i innych - wyznała Kinga Rusin. Odkryłam również, że szukanie ubrań, które pasują do mojej osobowości, sprawia mi wielką przyjemność. Poza tym, swojego czasu mój telewizyjny wizerunek został poddany krytyce mediów. Musiałam coś z tym zrobić.

Musimy przyznać, że prezenterka przeszła ogromną metamorfozę. Od jakiegoś czasu jej nazwisko coraz częściej pojawia się w rankingach najlepiej ubranych gwiazd show biznesu.

ONS
Newsy
Ups... Fryzjer spalił Rusin włosy
Dramat na głowie i w życiu gwiazdy

Kinga Rusin bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych gwiazd małego ekranu. Już za czasów studenckich, gdy zaczynała karierę dziennikarki, wiele uwagi przywiązywała do tego jak wygląda. W końcu w telewizji zadebiutowała jako prezenterka, a w tym zawodzie nienaganna prezencja to podstawa. W najnowszej "Gali" znajdziemy rozmowę z Rusin, która jest podsumowaniem jej 20-letniej kariery. Prowadzącą "DD TVN" naszło na wspomnienia i na łamach dwutygodnika opowiedziała o swoich trudnych początkach w telewizji . Kinga musiała dostosować się do schematu prezenterki telewizyjnej, który wyznaczyły Bożena Walter czy Krystyna Loska. Chodziło głównie o schludny strój i nienaganną fryzurę. I właśnie z włosami związane jest jedno z traumatycznych przeżyć dziennikarki. - Kiedy przyszłam do telewizji, miałam kruczoczarne, długie do pasa włosy i krótko obciętą nad brwiami grzywkę (...) powiedziano mi, że nie jest w konwencji, i kazano obciąć włosy - opowiada Rusin. Wyszło nie najlepiej. (...) trafiłam do fryzjera telewizyjnego, który dokończył dzieła - zrobił mi koszmarną trwałą i przy okazji spalił włosy, tak że trzeba było je jeszcze bardziej obciąć. Po raz pierwszy w życiu miałam krótką fryzurę i to jeszcze występując w telewizji! Dla mnie to był prawdziwy dramat! Na głowie zrobiono mi kask, hełmofon! - wspomina gwiazda z przerażeniem. Kinga już wtedy wiedziała, że wygląd w tej branży jest kluczem do sukcesu. Dzięki pięknym włosom kobiety są w stanie zdziałać o wiele więcej i z pewnością przyciągają więcej uwagi. My uważamy, że Rusin w krótkich włosach wyglądała bardzo uroczo. Przypomnijmy: Rusin 20 lat temu - bardzo się zmieniła? Tak zmieniała się Kinga Rusin:

Kinga Rusin kończy 49 lat
Instagram/ONS/EastNews
Newsy
Kinga Rusin kończy dziś 49 lat. Oto sekret jej młodego wyglądu - robi to codziennie!
Kinga Rusin z biegiem lat wygląda coraz lepiej. Jaki jest jej sekret?

Kinga Rusin kończy 49 lat! Dziennikarka mimo upływu czasu wygląda coraz lepiej i sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda TVN stawia na naturalność, zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek. To wszystko sprawia, że wygląda doskonale i może pochwalić się świetną sylwetką, którą od czasu do czasu prezentuje w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcia z wakacji. A jaki jest sekret urody Kingi Rusin? Zobacz także:  Żółta sukienka Kingi Rusin to hit! Ten krój i kolor optycznie wyszczupliły gwiazdę TVN Tajemnica wyglądu Kingi Rusin! Kinga Rusin jest pewną siebie, dojrzałą kobietą, która stawia na zdrowy styl życia i naturalne kosmetyki, a co zaskakujące nigdy nie farbowała włosów. Dziennikarka ma też swoje rytuały w ciągu dnia, którymi podzieliła się ze swoimi fanami. Robi to codziennie! Wieczorem dla ukojenia i dobrego snu napar z melisy. Rano zamiast kawy dobra, liściasta, zielona herbata. Po wstaniu 5 minut rozciągania przy otwartym oknie i do boju! Szybki prysznic chłodną wodą , na mokre jeszcze ciało, bo mało czasu, olejek waniliowy (pobudzi i obudzi zarówno ciało jak i zmysły). (...)  Krótki ale głęboki sen (po melisie u mnie gwarantowany) i... powtarzamy od początku😊 - wyznała Kinga Rusin dawno na Instagramie. Prowadząca " Dzień Dobry TVN " jest świadomą kobietą i jak przyznaje, wybór zdrowego stylu życia wpływa na jej wygląd: Prawdziwy sekret mojego "dobrego wyglądu" tkwi jednak w czymś zupełnie innym - w świadomych wyborach. Nie jem mięsa, lubię się ruszać, nie stosuję używek, pozytywnie myślę , a przede wszystkim, od ponad 9 lat, do pielęgnacji twarzy i ciała używam wyłącznie 100% naturalnych kosmetyków - zdradziła Kinga Rusin na Instagramie. Sport w życiu Kingi Rusin! Kinga Rusin wydała...

Kinga Rusin o rozwodzie z Tomaszem Lisem
Newsy
Mocna reakcja Kingi Rusin na pytanie o rozwód z Lisem: "Jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód, to..."
Mocna reakcja Kingi Rusin na pytanie o rozwód z Lisem: "Jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód, to..."

Kinga Rusin ma dość pytań o rozwód z Tomaszem Lisem. Gwiazda udzieliła wywiadu w "Gali", gdzie padło pytanie o rozstanie z dziennikarzem. Prezenterka nie chce już jednak rozmawiać na ten temat! Zobaczcie, co mówi! Zobacz:  Hanna Lis zapytana o "męża najlepszej przyjaciółki…". Ostro odpowiada: "Żadna przyjaciółka…" Kinga Rusin ma dość tematu rozwodu z Tomaszem Lisem! Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku po 12 latach małżeństwa. Ich rozstanie było największą wówczas sensacją w świecie mediów. Z biegiem czasu Rusin nie chce jednak wracać do tego tematu. Kiedy w "Gali" padło pytanie o rozwód, odpowiedziała:  Ostatnio powiedziałam sobie, że jeżeli jeszcze raz usłyszę pytanie o mój rozwód to popełnię seppuku. To było 11 lat temu!  Kiedy odmawiam odpowiedzi na takie pytania, dziennikarze mówią, że jestem niesympatyczna. Kiedy staram się dyskretnie wybrnąć, mówią, że cały czas tkwię w przeszłości i rozdrapuję rany. To co ja mam robić? Ja już dawno ten rozdział zamknęłam i gdyby nie media, miałabym naprawdę szansę o tym zapomnieć. Więc korzystając z okazji apeluję: przejdźmy do następnego rozdziału. Czy słusznie? Zobacz także:  Kinga Rusin schudła 8 kg! Kinga Rusin ma dość pytań o rozwód! Tomasz Lis i Kinga Rusin byli małżeństwem przez 12 lat. 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner