ONS

Jeszcze kilka lat temu Kinga Rusin nie przejmowała się swoim wyglądem. Prezenterka wybierała klasyczne i wygodne kreacje, nie patrząc na najnowsze trendy w modzie. Rusin przyznaje, że wolała zajmować się córkami niż biegać po sklepach w poszukiwaniu nowej sukni na wieczorne wyjście.

Jednak teraz jest zupełnie inaczej. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” zrozumiała, jak ważny jest wygląd osoby publicznej. W rozmowie z magazynem „Uroda” Rusin przyznaje, że wygląd ma dla niej ogromne znaczenie. Uwielbia zjawiskowe kreacje od Prady, Gucci czy Max Mary.

- Jak cię widzą, tak cię piszą, niezależnie od tego, czy pracujesz w sklepie, w telewizji, czy prowadzisz biznes. Poprzez wygląd - strój, makijaż, fryzurę - przekazujemy informację o naszym stosunku do siebie i innych - wyznała Kinga Rusin. Odkryłam również, że szukanie ubrań, które pasują do mojej osobowości, sprawia mi wielką przyjemność. Poza tym, swojego czasu mój telewizyjny wizerunek został poddany krytyce mediów. Musiałam coś z tym zrobić.

Musimy przyznać, że prezenterka przeszła ogromną metamorfozę. Od jakiegoś czasu jej nazwisko coraz częściej pojawia się w rankingach najlepiej ubranych gwiazd show biznesu.

Więcej na temat Kinga Rusin