Gdyby ktoś z was jeszcze nie wiedział to Kinga Rusin oprócz tego, że jest dziennikarką telewizji TVN, od lat aktywnie zajmuje się promowaniem własnej linii kosmetyków Pat&Rub. Coraz popularniejsza marka cieszy się zainteresowaniem także za granicą. Kto jak kto, ale Rusin chyba najlepiej zna się na tym jak używać własnych kosmetyków i z tej okazji postanowiła swoją wiedzę przekazać tym, którzy interesują się kosmetycznymi nowościami.

Kinga Rusin opowiadając o zaletach swoich naturalnych kosmetyków na naszych oczach zrobiła peeling instruując jak powinien on wyglądać:

- Zdecydowanie trzeba to robić w wannie, w ciepłej, ale nie wrzącej wodzie. Lekko nawilżamy dłońmi skórę, no i peelingujemy, to jest super przyjemne! Nie trzeba jakoś specjalnie mocno pocierać, wystarczy, że te ruchy będą konkretne. Chodzi o to, żeby złuszczyć naskórek. To jest takie miłe, no ale bez pracy nie ma kołaczy!


Dziennikarka przy okazji pochwaliła się, że skład kosmetyków jest tak bardzo naturalny, że można je bez większych obaw... zjeść:

- Jakbyś się uparł, spokojnie możesz to zjeść, tutaj absolutnie nie ma nic trującego. Smakuje jak masełko z cukrem, niezłe.


To już wiemy czemu Kinga zawdzięcza ładną cerę...chimera

Więcej na temat Kinga Rusin