Robert Lewandowski zadowolony z losowania
East News

Z OSTATNIEJ CHWILI - Robert Lewandowski zadowolony z rywali w eliminacjach MŚ w Rosji

Robert Lewandowski zadowolony z losowania
East News

Znamy grupę, w jakiej zagra Polska. Lewandowski się cieszy

Najważniejszym sportowym wydarzeniem dnia było dziś losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw świata w piłce nożnej, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. Polacy zagrają w grupie E razem z Rumunią, Danią, Czarnogórą, Armenią i Kazachstanem. Robert Lewandowski i spółka nie powinni narzekać na los, w końcu udało nam się ominąć takie potęgi jak Hiszpania, Francja, Niemcy czy Holandia. Zadowolona z losowania powinna być też... Natalia Siwiec. Gwiazda EURO 2012 będzie miała okazję na powtórzenie swojego słynnego tweeta o meczu z Armenią. Tym razem trafi :). Robert Lewandowski wyraził swoją radość na Twitterze:
 

 

Ceremonię losowania otworzyły przemówienia prezydenta Rosji Władimira Putina oraz przewodniczącego FIFA Seppa Blattera, a poprowadziła ją rosyjska supermodelka Natalia Wodianowa w towarzystwie rosyjskiego odpowiednika Krzysztofa Ibisza :) - Dmitrija Szepielewa. Z widowni ceremonię oklaskiwały największe sławy piłki nożnej: Ronaldo (ten brazylijski), Diego Forlan, Fabio Cannavaro i Oliver Bierhoff, który wylosował karteczkę z nazwą naszej reprezentacji.
 

Polska rozegra pierwsze mecze na jesieni 2016 roku

Eliminacje rozpoczną się 4 września 2016 roku, a zakończą 10 października 2017 roku. Bezpośredni awans na mundial wywalczą zwycięzcy dziewięciu grup, a osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc rozegra w listopadzie 2017 roku baraże w czterech parach. Ich zwycięzcy także zagrają w MŚ 2018. Trzymamy kciuki by w gronie drużyn zakwalifikowanych do mistrzostw była Polska.
 

Pierwsze komentarze do losowania grup eliminacji MŚ Rosja 2018 na Twitterze

Wyniki losowania skomentowali na Twitterze dziennikarze i kibice. Przeważa nastrój euforii:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43