AKPA
Newsy

Piotr Rubik otworzy szkołę muzyczną

Będą się tam kształcić dzieci i dorośli

Jak donosi najnowszy numer "Party", Piotr Rubik zamierza otworzyć własną szkołę muzyczną. Kiedy to nastąpi? Termin nie jest jeszcze znany. Na razie muzyk ma przed sobą bardzo dużo pracy, gdyż musi znaleźć odpowiednie miejsce i zebrać wykwalifikowaną kadrę pedagogów. A to może trochę potrwać! Wiadomo jednak, że Rubik w swojej placówce ma zamiar stworzyć specjalne sekcje muzyczne, w których będą kształcić się jego podopieczni. Ale to nie wszystko!

- Uczniowie tej szkoły będą występować na specjalnych koncertach sygnowanych moim nazwiskiem. Dzięki temu będą mogli szlifować swoje umiejętności i... zdobyć rozgłos - mówi "Party" kompozytor.

Naszym zdaniem to świetny pomysł!


 

Anja Rubik ze związanymi włosami
ons.pl
Newsy
Anja Rubik nie spędzi świąt z Sashą Knezevicem. Co dalej z małżeństwem? Jakie ma plany?
Anja Rubik nie spędzi świąt z Sashą Knezevicem. Co dalej z małżeństwem? Jakie ma plany?

Choć Anja Rubik i Sasha Knezevic mają dobre relacje, o wspólnych uroczystościach rodzinnych nie ma już mowy. Latem para ogłosiła, że się rozstaje .  Jak donosi magazyn "Party" zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nie spędzą na pewno razem, mimo, że formalnie nadal są małżeństwem. Nie chcą już wracać do tego, co było. Oboje zdają sobie sprawę, że wchodzą w nowy etap – mówi  "Party"  znajomy pary. Anja Rubik wycofała się ostatnio z życia towarzyskiego. Na zdjęciach, które wrzuca do Internetu, widać, że częściej wkłada sweter niż elegancką suknię. W ostatnich miesiącach dużo też podróżowała. Była w Chinach, Japonii i Nepalu. Anja potrzebuje wyciszenia. Zastanawia się, co dalej. Idzie teraz w stronę sztuki nowoczesnej – mówi jej agentka, Lucyna Szymańska w rozmowie z "Party". Jak czytamy w najnowszym numerze "Party", Anja spotkała się w Chinach ze słynnym artystą Ai Weiweiem. Wcześniej była kuratorką ostatniego Art & Fashion Forum w Starym Browarze w Poznaniu. Zapowiada też, że w swoim „Magazynie 25” chce promować współczesnych artystów. Czy Anja zamierza również otworzyć galerię sztuki w Nowym Jorku?   Szczegóły w nowym "Party"!   Anja Rubik podczas podróży do Argentyny   Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji dla magazynu "Viva" w 2008 roku          

Piotr Rubik
AKPA
Newsy
Piotr Rubik zamierza otworzyć szkołę muzyczną
Piotr chce stworzyć w swojej szkole sekcję orkiestry symfonicznej. Czyżby miał zamiar zmienić niedługo swój dotychczasowy zespół?

Szukanie odpowiedniego lokalu, wykwalifikowanych nauczycieli i układanie programu zajęć – to ostatnio główne zajęcia Piotra Rubika (43). Muzyk postanowił bowiem otworzyć własną szkołę muzyczną, w której oprócz dzieci będą się też mogli uczyć dorośli. – W muzyce nie liczy się wiek, ale pasja – mówi „Party” Piotr Rubik. Termin otwarcia szkoły nie jest jeszcze ustalony, ale już wiadomo, że kompozytor chce stworzyć w niej specjalne sekcje: orkiestrę symfoniczną i zespół solistów. Piotr Rubik zapewnia też, że zadba o przyszłość swoich podopiecznych. – Uczniowie tej szkoły będą występować na specjalnych koncertach sygnowanych moim nazwiskiem. Dzięki temu będą mogli szlifować swoje umiejętności i... zdobyć rozgłos – zachęca kompozytor. (WK) 

Anja Rubik opowiedziała o przyjaźni z Mary Komasą
ONS
Newsy
Anja Rubik wycofuje się z modelingu? Ma już nowy plan na życie!
Anja Rubik wycofuje się z modelingu? Ma już nowy plan na życie!

Czy Anja Rubik zrezygnuje z modelingu? Ten rok jest przełomowym w życiu topmodelki. Ostatnio Anja zaangażowała się mocno w działalność na rzecz różnych inicjatyw społecznych. Odnalazła też w sobie nowe powołanie - interesuje się trendami w sztuce współczesnej i zaprzyjaźnia z artystami. Poznaje ich podczas podróży po całym świecie, jak ostatnio w Chinach czy na Kubie. Czy to znaczy, że wkrótce zrezygnuje z pokazów?   Anja Rubik rezygnuje z modelingu? Ambicje Anji sięgają dalej niż do końca wybiegu dla modelek - mówi "Party" znajoma topmodelki. Anja Rubik wróciła właśnie z festiwalu IST w Stambule, gdzie aktywnie uczestniczyła w jego organizacji i przeprowadziła panel dyskusyjny z rzeźbiarzem i artystą video Mirosławem Bałką. Kilka dni wcześniej Rubik przyjęła posadę doradcy Brooklyn Museum w Nowym Jorku. W zeszłym roku z kolei była aktywnym kuratorem wystaw i spotkań na Art&Fashion Festival w poznańskim Starym Browarze. Topmodelka zaprzyjaźniła się ostatnio z cenionym w nowojorskim środowisku aktorem i założycielem stowarzyszenia sztuk wizualnych Warisem Ahluwalią. Wspólnie przyszli na Creative Time Spring Gala w Nowym Jorku. Tak, Anja poświęca teraz dużo czasu przedsięwzięciom artystycznym - potwierdza w rozmowie z "Party" jej agentka Lucyna Szymańska. Anję widać coraz częściej dziś na wystawach i festiwalach sztuki niż na... wybiegu dla modelek. Jako dziecko Rubik malowała i nawet myślała o studiowaniu na akademii sztuk pięknych. Teraz nie maluje, ale interesuje się sztuką, nowymi trendami i zaprzyjaźnia z ważnymi artystami. Ostatnio zagrała też w teledysku Mary Komasy . Czyżby to jej plan B na życie po zakończeniu kariery w modelingu?   ZOBACZ:  WPADKA? Anja Rubik pokazała swoje bardzo szczupłe nogi w przezroczystych spodniach... z FOLII? Odsłoniły wszystko...   Anja...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner