Menu na Złote Globy
ons

Złote Globy już dziś w nocy. Zwycięzców ujawniono na kilka godzin przed galą

Menu na Złote Globy
ons

Już dziś w nocy w Los Angeles odbędzie się rozdanie prestiżowych nagród filmowych - Złote Globy. W tym roku są one szczególnie ważne dla naszego kraju, ponieważ wśród nominowanych jest polski film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Przypomnijmy: Ida nominowana do Złotych Globów! O nagrodę powalczy z...

Niestety, żadna z polskich telewizji nie będzie emitować tego wydarzenia. Zwycięzców poznamy więc dopiero jutro rano. Temperatura została jednak mocno podniesiona wtedy, kiedy na oficjalnej stronie nagród pojawiła się lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach, na kilka godzin przed ogłoszeniem wyników. Sytuacja szybko została wyjaśniona:

W piątek miały miejsce testy witryny Złotych Globów. Wybraliśmy przypadkowe tytuły filmów. Nie znaliśmy zwycięzców. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za pomyłkę - wytłumaczył reprezentant firmy zajmującej się stroną internetową Złotych Globów.

Według typowań bukmacherów "Ida" ma duże szanse na zdobycie głównej nagrody. Czy tak będzie w rzeczywistości - przekonamy się już niebawem.

Zobacz: Kolejny sukces "Idy". Światowej sławy reżyser pochwalił film z Kuleszą

Agata Kulesza na premierze filmu "Pani z przedszkola"Menu na Złotych Globach:
 

Więcej na temat Agata Kulesza Złote Globy Ida
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36