Mancewicz i konflikcie z Krupińską
ONS

Mancewicz i Krupińską podzielił mężczyzna. Rozalia: Zadzwoniła i powiedziała, że...

Mancewicz i konflikcie z Krupińską
ONS

Ostatnio pojawiła się informacja na temat przełożonych wyborów Miss Polonia ze względu na wycofanie się jednego z organizatorów imprezy. Oznacza to, że Paulina Krupińska będzie jeszcze przez kilka tygodni pełnić honory najpiękniejszej Polki, co da jej staż najdłużej panującej miss w kraju. Pomimo natłoku obowiązków prowadząca program "Klinika urody" znajduje czas na życie prywatne, a ostatnio widywana jest u boku lidera zespołu Zakopower, Sebastiana Karpiela-Bułecki. Związek ten ponoć sporo namieszał w jej przyjaźni z Rozalią Mancewicz.  Zobacz: Krupińska i Karpiel-Bułecka razem na salonach. Zakochani zadali szyku

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o konflikcie pięknych Polek. Wszystko zaczęło się tuż po ślubie Mancewicz, na którym Krupińska świetnie bawiła się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i można było to uznać za ich pierwsze wspólne wyjście. Według doniesień, obecna Miss Polonia miała za złe swojej koleżance to, że opowiadała o jej romansie z muzykiem w mediach.  Rozalia Mancewicz skomentowała te doniesienia:

Nic takiego między nami nie było, nie było żadnej kłótni. Kiedy Paulina przeczytała artykuł o nas, że niby jesteśmy pokłócone, od razu zadzwoniła i powiedziała: ,,Słuchaj, jestem na Ciebie taka zła’’ i zaczęłyśmy się śmiać. To tylko taka wielka plotka.


Myślicie, że to prawda?

Zobacz: Rozalia Mancewicz lansuje się po ślubie w śniadaniówce. Zabrała ze sobą męża
 


 

Krupińska i Karpiel-Bułecka na wspólnej imprezie:

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47