Roxie Węgiel i Viki Gabor

Roxie Węgiel i Viki Gabor znowu w ogniu krytyki! Mocne słowa Blanki Lipińskiej: "Co to dziecko ma w głowie..."

Roxie Węgiel i Viki Gabor

Roxie Węgiel i Viki Gabor stały się najpopularniejszymi gwiazdami młodego pokolenia. Obie wzięły udział w "The Voice Kids", a ich kariera nabrała tempa po zwycięstwie na Eurowizji Junior. Dziś obie nastolatki mają bardzo zajęte kalendarze, sporo koncertują. Obie charakteryzują się dojrzałą muzyką, a ich styl sceniczny według niektórych jest nieadekwatny do wieku. 

Blanka Lipińska jest autorką najpopularniejszej polskiej książki erotycznej i słynie ze swojego kontrowersyjnego podejścia do życia. Jednak jeżeli chodzi o karierę w show-biznesie to ma bardzo konserwatywne podejście. Uważa, że to ciężka branża, która może okazać się zgubna dla młodych osób. Pisarce nie podoba się kreowanie wizerunku Roxie Węgiel i Viki Gabor jako dorosłych osób. Co powiedziała na temat stylu zwyciężczyń Eurowizji Junior?

Zobacz także: Blanka Lipińska krytykuje styl Roksany Węgiel! Za co dostało się młodej piosenkarce?

Blanka Lipińska o stylu i karierze Roxie Węgiel i Viki Gabor 

Blanka Lipińska nie kryje, że nie podoba jej się fakt, że nastoletnia gwiazda Roxie Węgiel występuje na scenie w odważnych stylizacjach. Już jakiś czas temu wyraziła opinię na temat stylu Roksany stwierdzając, że ubiera się nieadekwatnie do wieku. 

Kreowanie wizerunku Roxie i Viki Gabor na dorosłe osoby skomentowała w jednym z najnowszych wywiadów: 

Jeżeli Viki Gabor albo Roksana Węgiel czują się z tym okej to postępu nie zatrzymamy. Teraz dzieci rodzą dzieci. Teraz wiek inicjacji seksualnej obniżył się do 13. czy 14. roku życia. Ja się nie całowałam nawet wtedy! Trudno, że zmierzamy w taką stronę. Nie zatrzymamy ani tego postępu ani tego, że teraz dzieci lepiej obsługują telefon komórkowy niż niejeden 60-latek. Trudno, taki mamy świat, taki mamy klimat, tylko pytanie co to dziecko ma w głowie. Na ile to jest jeszcze dziecko? A może oni się szybciej rozwijają niż my w ich wieku? - powiedziała w rozmowie z wideoportalem

Pisarka podkreśliła, że show-biznes jest ciężką branżą, która często odbija się na życiu artystów: 

Show-biznes jest po prostu szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję

Blanka Lipińska zwróciła również uwagę na to, że ogromna popularność jaką cieszą się nastolatki sprawiła, że media oraz fani obserwują każdy ich krok. Błędy, które popełnią w przyszłości, mogą odbić się szerokim echem oraz być im ciągle przypominane. Wiktoria i Roksana muszą jednocześnie być świadome, że są teraz wzorem dla tysięcy nastolatek i nie mogą pozwolić sobie na przewinienia: 

Pamiętam, ile razy moi rodzice pozwolili mi popełnić błąd, ale to był błąd dziecka. Mogłam się spóźnić do domu i na przykład dostać szlaban na tydzień. To jest tego rodzaju błąd. Viki Gabor i Roksana Węgiel, jak popełnią błąd to ten błąd odbije się szerokim echem

Zgadzacie się z  jej zdaniem?

Kariera Roksany Węgiel i Viki Gabor jest nadzorowana przez ich rodziców. To oni, oprócz menagerów, towarzyszą dziewczynom podczas medialnych wydarzeń oraz tras koncertowych i dbają o to, aby nie pogubiły się w dorosłym świecie. 

Zobacz także: Viki Gabor za młoda na show-biznes?! Kayah zdradza, jak rodzice artystki podchodzą do jej kariery!

Czy Roxie Węgiel i Viki Gabor są za młode na karierę w show-biznesie? 

Viki Gabor nie chce być porównywana do Roxie Węgiel

Blanka Lipińska uważa, że show-biznes może okazać się zgubny dla tak młodych wokalistek jak Viki Gabor i Roxie Węgiel. 

Blanka Lipińska w różowej stylizacji
Instagram

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59